کد خبر : 6617
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سازمان سیما، منظرو محیط سبز شهری کرج در تکاپوی نوروز کرج به استقبال بهار می رود بسته هستند
12 views بازدید

سازمان سیما، منظرو محیط سبز شهری کرج در تکاپوی نوروز کرج به استقبال بهار می رود

سازمان سیما، منظرو محیط سبز شهری کرج در تکاپوی نوروز / کرج به استقبال بهار می رود سرپرست سازمان سیما، منظرو محیط سبز شهری شهرداری کرج، گفت: در روزهای پایانی سال، شهر کرج در تکاپوی مهیا کردن فضایی دلنشین و دلنشین برای مسافران نوروزی است و در این راستا تمام نیروهای سازمان سیما و منظر، محیط سبز شهری شهرداری کرج بسیج شده اند. […]


سازمان سیما، منظرو محیط سبز شهری کرج در تکاپوی نوروز / کرج به استقبال بهار می رود

سرپرست سازمان سیما، منظرو محیط سبز شهری شهرداری کرج، گفت: در روزهای پایانی سال، شهر کرج در تکاپوی مهیا کردن فضایی دلنشین و دلنشین برای مسافران نوروزی است و در این راستا تمام نیروهای سازمان سیما و منظر، محیط سبز شهری شهرداری کرج بسیج شده اند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین عطایی در این خصوص گفت: همزمان با فرارسیدن بهار طبیعت برنامه های در مقابل سازمان در سال تازه به شکلی  دیزاین و برنامه ریزی شده که بهترین خدمات در دست گردشگران و مسافران قرار ‌گیرد.

وی اظهار داشت: برنامه استقبال از بهار به منظور ارتقای کمی و کیفی خدمات شهری، ایجاد چهره‌ای مطلوب و فضایی شاد از سیمای شهر، تکمیل سازی شهر برای رفال حال شهروندان، تلطیف سیمای تصویری و استقبال از مسافران نوروزی انجام می شود.

این مسئول به آراستگی و پیراستگی شهر در برنامه استقبال از بهار اشاره نمود و گفت: این برنامه بعد از اجرای موفق برنامه افزایش نگهداشت شهر که در جاهای ۱۰ گانه شهرداری کرج صورت گرفت به اجرا در می آید.
 
تکمیل سازی عرصه های محیط سبز در اجرای برنامه استقبال از بهار

سرپرست سازمان سیما، منظرو محیط سبز شهری کرج، در خصوص اعمال پیش بینی شده واحد محیط سبز این سازمان در اجرای برنامه گفته شده به  تکمیل سازی عرصه های محیط سبز از نمونه بوستان ها، بلوارها، میادین شهر اشاره نمود و گفت: هرس و فرم دهی درختان و درختچه ها زینتی که نیاز به هرس دارند، بازبینی سیستم های روشنایی و آب آشامیدنی وآبیاری در کلیه گستره های محیط سبز به علاوه از طرف دیگر رنگ امیزی و ترمیم لوازم بازی کودکان و تکمیل سازی و تعمیر ممکن خدمات های بهداشتی  از فعالیت هایی  می باشد که طی اجرای این برنامه صورت می گیرد.
 
وی ادامه داد: سازمان سیما، منظر و محیط سبز شهری شهرداری کرج در اجرای برنامه استقبال از بهار فعالیت های دیگری از قبیل نقاشی دیوارهای بلند و کوتاه و بهسازی و رنگ آمیزی جداره پایین گذر شورا، پایه های پل آزادگان به علاوه از طرف دیگر مرمت المان های موجود در سطح شهر را اجرا می کند.
 
عطایی به علاوه از طرف دیگر از اجرا جشنواره لاله ها به وسیله این سازمان خبرداد و اضافه کرد: واحد دلچسب سازی سازمان نیز اقداماتی از قبیل اصلاح سیستم های نورپردازی و روشنایی، تولید و نصب  المان های نوروزی و نرده ها و پل های عابر پیاده را در مسیر پیش روی خود قرار داده است.

این مسئول دیزاین و اجرای سفره های هفت سین، رنگ آمیزی جداول، امحاء و رنگ آمیزی دیوارهای سطح شهر و ترسیم نقاشی های دیواری به علاوه از طرف دیگر تعویض پرچم های الوان و تجمیع تابلوهای غیرمجاز و زوائد شهری را از دیگر اعمال سازمان در اجرای برنامه استقبال از بهار عنوان کرد.
 

سیما منظر محیط سبز شهری شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات