کد خبر : 2393
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۴:۵۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای لازم است سازمان فرهنگی و معاونت فرهنگی شهرداری کرج با یکدیگر تلفیق شوند بسته هستند
13 views بازدید

لازم است سازمان فرهنگی و معاونت فرهنگی شهرداری کرج با یکدیگر تلفیق شوند

فاطمه اسکندری در گفتگو با مهر و در جواب به این پرسش که آیا سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج با معاونت فرهنگی شهرداری در سال جاری ادغام می شود، اظهار کرد: مقرر شده بود در سال تازه این مسئله مورد بررسی قرار گیرد ولی باید گفت از لحظه دقیق این کار و برنامه ای که برای آن مقرر کرده شده است بی خبرم. […]


فاطمه اسکندری در گفتگو با مهر و در جواب به این پرسش که آیا سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج با معاونت فرهنگی شهرداری در سال جاری ادغام می شود، اظهار کرد: مقرر شده بود در سال تازه این مسئله مورد بررسی قرار گیرد ولی باید گفت از لحظه دقیق این کار و برنامه ای که برای آن مقرر کرده شده است بی خبرم.


ایشان پیشتر از نیم بها شدن هزینه استفاده بانوان از فضاهای ورزشی مدیریت شهری در سال جاری با مصوبه این شورا اطلاع داد و گفت: این رفتار با نیت ترغیب بیشتر بانوان و دختران کرجی به ورزش و تقویت فعالیت بدنی انجام می شود و اماکن ورزشی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری موکلفند به محض ابلاغ آن را اجرایی کنند.


اسکندری با بیان اینکه هم اینک ساعات ابتدایی صبح، بهره برداری از اماکن ورزشی شهرداری کرج رایگان است گفت: اماکن تحت پوشش مدیریت شهری از ساعت ۷ تا ۹ صبح به شکل رایگان پذیرای بانوان کرجی در رشته آمادگی جسمانی و ورزش صبحگاهی است.


وی ادامه داد: بخش فراوانی از اماکن ورزشی شهرداری کرج تا ساعت ۱۴ در دست بانوان است و خیلی زود با ابلاغ آیین نامه تازه خدمات رشته های مختلف ورزشی ویژه بانوان با نصف شهریه و به شکل نیم بها معرفی می شود.


اسکندری به اجرا جشنواره ورزشی محلات و دستاوردهای آن اشاره نمود و گفت: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این جشنواره در ۳ دوره برگزار شده خود توانسته شور و نشاط خوبی را به اشتراک طیف های مختلف مردم ایجاد کند.


وی تصریح کرد: گسترش هر ساله مخاطبان این جشنواره ورزشی و حضور قشرهای مختلف از نمونه مددجویان ندامتگاه ها در این جشنواره نشان از تاثیرگذاری آن دارد.


مدیرکل کمیسیون فرهنگی شورای شهر با تاکید براینکه هیچ برنامه ای بدون ایراد و اشکال نیست گفت: جشنواره محلات دچار عده ای نواقص در اجراست و تلاش می شود در هر دوره ایرادات با کار کارشناسی رفع و برکیفیت آن اضافه شود.


وی با ابراز خرسندی از برنامه تازه سازمان فرهنگی ورزشی برای اجرا فصلی این جشنواره گفت: خروجی این موضوع ورزشی برای شهروندان مثبت و ارزشمند بوده است و شورای شهر کرج پیوسته حامی اجرا آن بوده است.


اسکندری در انتهای گفت: امیدوارم در سال تازه و با برنامه ریزی که شده است افزایش حداقل ۳۰درصدی را در تعداد مخاطبان این جشنواره بیننده باشیم و طیف بیشتری از مردم با آن درگیر شوند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات