کد خبر : 3668
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۳:۰۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سازمان مدیریت پسماند کرج مجری برنامه “دبیرخانه بدون کاغذ” شد بسته هستند
21 views بازدید

سازمان مدیریت پسماند کرج مجری برنامه “دبیرخانه بدون کاغذ” شد

با نیت کاهش پسماندهای کاغذی؛سازمان مدیریت پسماند کرج مجری برنامه “دبیرخانه بدون کاغذ” شد با نیت کاهش پسماندهای کاغذی و حفاظت از محیط زیست، سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج مجری برنامه “دبیرخانه بدون کاغذ” شد. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در برنامه ذکر شده، نامه های اداری میان سازمان مدیریت پسماند و دبیرخانه شهرداری مرکز از روش اتوماسیون و […]

با نیت کاهش پسماندهای کاغذی؛
سازمان مدیریت پسماند کرج مجری برنامه “دبیرخانه بدون کاغذ” شد

با نیت کاهش پسماندهای کاغذی و حفاظت از محیط زیست، سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج مجری برنامه “دبیرخانه بدون کاغذ” شد.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در برنامه ذکر شده، نامه های اداری میان سازمان مدیریت پسماند و دبیرخانه شهرداری مرکز از روش اتوماسیون و به روش الکترونیکی ارسال می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در این خصوص بیان میکند: با استناد به اینکه سازمان مدیریت پسماند غیر از حفظ پاکیزگی شهر و مدیریت پسماندها، در عرصه های کاهش تولید زباله، صرفه جویی در مصرف کاغذ، حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان به منظور تولید کاغذ فعالیت می کند، برای اجرای برنامه دبیرخانه بدون کاغذ با اسم اولین سازمان زیرمجموعه شهرداری پیش قدم شده است.

اسکندری با اشاره به اینکه برنامه ذکر شده با هم کاری سازمان تکنولوژی معلومات و ارتباطات شهرداری کرج اجرایی می شود، گفت: اجرای عملیات آغازین و تجهیز سازمان به سخت افزارهای این برنامه از امروز صورت گرفت.

این مسئول به علاوه از طرف دیگر به برگزای نشست یکپارچه سازی سیستم اتوماسیون سازمان مدیریت پسماند با شهرداری مرکز در روز قبلی که با حضور قائم مقام شهردار کرج، مدیرعامل سازمان فاوا و صاحبنظران سازمان مدیریت پسماند برگزار شد اشاره و گفت: در این نشست ممکن کردن زیرساخت ها برای اجرای برنامه دبیرخانه بدون کاغذ بررسی و مقرر شد امروز عملیات مقدماتی برنامه شروع شود.

ایشان پیشتر از دیگر فعالیت های سازمان در عرصه اتوماسیون یاد و خاطر نشان کرد: قبل از این مکاتبات درون سازمانی، سازمان مدیریت پسماند به روش اتوماسیون و با بهره برداری از فیبر نوری صورت می پذیرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اجرای برنامه ذکر شده را اقدامی جهادی جهت رسیدن به نقطه فرضیه آل انجام امور اداری در مدت زمانی کوتاه ذکر و اظهار امیدواری کرد: با اجرای موفق این برنامه بتوان گامی بنیادی در راستای کاهش مصرف کاغذ برداشت.


 

نازنین فرضی زاده

مدیریت پسماند اتوماسیون کاغذ دبیرخانه شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات