کد خبر : 2355
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۹:۴۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سالن ورزشی شهرستان فردیس تا انتهای سال جاری افتتاح می‌شود بسته هستند
16 views بازدید

سالن ورزشی شهرستان فردیس تا انتهای سال جاری افتتاح می‌شود

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی، مهدی محبی اظهار کرد: این برنامه ورزشی مراحل پایانی احداث خود را طی می کند و هدف پیمانکار تحویل آن تا انتهای اسفند است. وی اضافه کرد: دو برنامه ورزشی دیگر شهرستان یعنی استخر و سالن طبقاتی نیز با پیشرفت فیزیکی خوب در حال احداث است و پیمانکاران بدون وقفه کار را به جلو می برند. محبی […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی، مهدی محبی اظهار کرد: این برنامه ورزشی مراحل پایانی احداث خود را طی می کند و هدف پیمانکار تحویل آن تا انتهای اسفند است. وی اضافه کرد: دو برنامه ورزشی دیگر شهرستان یعنی استخر و سالن طبقاتی نیز با پیشرفت فیزیکی خوب در حال احداث است و پیمانکاران بدون وقفه کار را به جلو می برند. محبی با بیان اینکه از اعتبار یک و نیم میلیارد تومانی عمرانی شهرستان نیمی محقق شده است گفت: علیرغم پیگیری های فراوان نتوانسته ایم همه اعتبار را جذب کنیم ولی باید گفت برنامه های عمرانی در حال اجراست و متوقف نشده است. مدیرکل اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس محرومیت های این شهرستان نوپا در قسمت سرانه های ورزشی را بالا عنوان کرد و گفت: علیرغم کلید خوردن احداث سه محیط ورزشی با استانداردهای کشور فاصله بسیاری داریم و نیاز است برنامه های تازه ای برای فردیس تعریف شود.محبی ادامه داد: فرمانداری شهرستان و اداره کل ورزش و جوانان استان تمام ظرفیت های موجود را استفاده اند تا بتوانیم در کمترین لحظه ممکن نارسایی های شهرستان در عرصه سخت افزاری را جبران کنیم.


مدیرکل اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس از فعالیت ۳۱ هیئت ورزشی در این شهرستان خبرداد و گفت: براساس برنامه آمایش سرزمین ورزش هایی که توانایی کار در این شهرستان را داشته اند اکتیو کرده ایم.

وی تصریح کرد: حضور پررنگ در مسابقات انتخابی و لیگ های استانی و راهیابی ورزشکاران این شهرستان به مسابقات کشوری ماحصل اکتیو شدن هیئت های ورزشی در سال جاری بوده است.

محبی در انتهای اضافه کرد: رونق فعالیت های ورزشی در شهرستان فردیس افزایش ۲۰ درصدی ورزشکاران سازمان یافته این شهرستان را به نسبت سال قبلی در جستجوی داشته است و این گسترش جشمگیر نشان از ظرفیت های بالای عرصه ورزش دارد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات