کد خبر : 2480
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای درخشش مدیریت شهری کرج در عرصه محیط سبز در سال جدید بسته هستند
19 views بازدید

درخشش مدیریت شهری کرج در عرصه محیط سبز در سال جدید

کد نوشته : ۵۶۸۳۸ تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵-۱۲:۲۴آجرلو:سال ۹۶ سال درخشش مدیریت شهری کرج در عرصه محیط سبز است عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج گفت: سال ۹۶ سال درخشش و کسب موفقیت های تازه برای مدیریت شهری کرج در عرصه پیشرفت سرانه محیط سبز است. فاطمه آجرلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با تبریک فرا رسیدن […]

کد نوشته : ۵۶۸۳۸
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵-۱۲:۲۴
آجرلو:
سال ۹۶ سال درخشش مدیریت شهری کرج در عرصه محیط سبز است

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج گفت: سال ۹۶ سال درخشش و کسب موفقیت های تازه برای مدیریت شهری کرج در عرصه پیشرفت سرانه محیط سبز است.


فاطمه آجرلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با تبریک فرا رسیدن سال تازه شمسی به محضر آحاد ملت شریف ایران اسلامی به ویژه شهروندان البرزی و کرجی، گفت: اکنون که به خاطر خداوند متعال بهار و رویش تازه ای در در مقابل مان قرار گرفته و توفیق حضور در سال تازه را داریم، باید سعی و تلاش خود را بر افزایش شرایط متمرکز نماییم و برای خدمت به جامعه و همنوعان همت گماریم.

 

وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج طی چهار سال واپسین با عزم راسخ و مدیریت جهادی به شکلی رفتار نمود که جواب شایسته ای به اعتماد مردم شریف داده شود و در این راستا دهها عنوان برنامه و برنامه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی به ثمر نشست و بی شک در سال ۹۶ نیز با یاری خداوند در مسیر خطیر «خدمتگزاری به مردم» گام های بلندتری را خواهیم برداشت.

 

این مسئول شهری پیشتر اضافه کرد: با استناد به توفیق هایی که در عرصه محیط سبز و صیانت از باغات و به علاوه از طرف دیگر پیشرفت برنامه های جنگلکاری (به ویژه در دهکده باغستان) حاصل شده است، در سال ۹۶ نیز به این مسیرِ سبز ادامه خواهیم داد و با استناد به ثبت ملی باغ سیب مهرشهر و تملک باغ آلو و پیشرفت فعالیتها در نهالستان محمدشهر، درخشش مضاعف در عرصه محیط زیست برای مدیریت شهری کرج دور از فکر نیست.

 

به گفته این نماینده مردم در شورای اسلامی شهر کرج، اکنون که ترافیک، آلودگی هوا و مشکلات زیست محیطی عرصه را بیش از قبل بر مردم تنگ کرده و به علاوه از طرف دیگر پدیده مهاجرت پذیری نیز فشارهای مضاعفی را به سرانه ها و کالبد فیزیکی شهر وارد آورده، بهترین گزینه برای صیانت از سلامت عمومی جامعه اتکا به ارتقاء سرانه محیط سبز و پیشرفت کمربندی های سبز می باشد.

 

آجرلو در قسمت پایانی سخنانش با تاکید بر اینکه در سال ۹۶ باید با توان مضاعف در مسیر تحقق شعار ملی سال و پیاده سازی مبانی و سیاست های «اقتصاد مقاومتی» در اقتصاد شهری کرج گام برداشت، خاطر نشان کرد: کاهش هزینه های جاری، جلب هم کاری بخش خصوصی، ارتقاء سود وری سازمانی و بهره برداری از توان و هم کاری سیستم بانکی از روشهای مهم در راستای سرعت بخشی به کمیت و کیفیت برنامه های عمرانی به حساب می آید.


مرتضي اكبري

فاطمه آجرلو شورای شهر کرجلینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات