کد خبر : 5786
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ساماندهی دستفروشان با تامین زیرساخت های ضروری تکامل یابد بسته هستند
22 views بازدید

ساماندهی دستفروشان با تامین زیرساخت های ضروری تکامل یابد

دکتر نصیری تاکید کرد:ساماندهی دستفروشان با تامین زیرساخت های ضروری تکامل یابد شهردار کرج گفت: ساماندهی دستفروشان شهر باید با استناد به تنظیم دستورالعملی کلی به وسیله معاونت خدمات شهری صورت گیرد تا از این طریق، زیرساخت های ضروری برای تکامل تدریجی این برنامه و برطرف ساختن ریشه ای معضل سد معبر میسر شود. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر […]

دکتر نصیری تاکید کرد:
ساماندهی دستفروشان با تامین زیرساخت های ضروری تکامل یابد

شهردار کرج گفت: ساماندهی دستفروشان شهر باید با استناد به تنظیم دستورالعملی کلی به وسیله معاونت خدمات شهری صورت گیرد تا از این طریق، زیرساخت های ضروری برای تکامل تدریجی این برنامه و برطرف ساختن ریشه ای معضل سد معبر میسر شود.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در نشست شورای برنامه ریزی مدیران این ابزار، عنوان کرد: معاونت خدمات شهری شهرداری کرج طی دو ماهه واپسین، اعمال مطلوبی را در راستای ساماندهی دستفروشان از سطح معابر اجرایی کرده است.

شهردار کرج گفت: این معاونت برای بر طرف ساختن ریشه ای معضل دستفروشی در سطح شهر، باید دستورالعملی را محاسبه کند. که شامل مقررات قضایی و حقوقی باشد تا رفع این معضل به تدریج و در چارچوب قانون های صورت پذیرد و زیرساخت های ضروری در این عرصه تامین شود.

دکتر نصیری خواستار آن شد تا نظارت بر شناسنامه دار کردن دستفروشان ۴۵ متری گلشهر به شکلی ویژه ادامه داشته باشد و این برنامه تکامل بیشتری از لحاظ کیفی بیابد؛ به علاوه از طرف دیگر مقرر شد در طول چند هفته آتی، ساماندهی دستفروشان خیابان شهید بهشتی در محدوده ای از آزادگان بعد از طی مراحل ضروری، قانونی و با استناد به شناسایی این قشر اجرایی شود.

اتخاذ تدابیر ویژه به منظور برف روبی معابر همزمان با فصل بارش، ساماندهی اصولی وکیفی سرعت گیرها و خط کشی های سطح شهر، ارتقای ایمنی ابزارهای، وسایل بازی کودکان و ست های تندرستی پارک ها، وصول مطالبات شهرداری کرج از موعدیان، برخورد جدی با تخلفات ساختمانی و توجه به مدیریت بحران و پدافند غیر عامل از دیگر محورهای مورد تاکید دکتر نصیری در این نشست بود که حاوی اهمیت کاری واحدهای ذیربط قرار گرفت.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در نشست شورای برنامه ریزی مدیران شهرداری کرج، قائم مقام شهردار، معاونت ها، مدیران عامل سازمان ها، مدیران جاهای و مدیران ستادی نیز حضور داشتند.

شهردار شورای برنامه ریزی دستفروشان

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات