کد خبر : 6554
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۴:۴۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سامانه ۱۳۷ به بیش از ۷ هزار رابطه شهروندی جواب داد بسته هستند
18 views بازدید

سامانه ۱۳۷ به بیش از ۷ هزار رابطه شهروندی جواب داد

در روزهای برفی؛سامانه ۱۳۷ به بیش از ۷ هزار رابطه شهروندی جواب داد مدیر سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج از پاسخگویی به ۷ هزار رابطه شهروندان با این سامانه اطلاع داد. حسین امام جمعه در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه از روز بارش برف تا امروز، دهم دیماه جاری سامانه ۱۳۷ به هفت هزار رابطه شهروندی جواب […]

در روزهای برفی؛
سامانه ۱۳۷ به بیش از ۷ هزار رابطه شهروندی جواب داد

مدیر سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج از پاسخگویی به ۷ هزار رابطه شهروندان با این سامانه اطلاع داد.

حسین امام جمعه در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه از روز بارش برف تا امروز، دهم دیماه جاری سامانه ۱۳۷ به هفت هزار رابطه شهروندی جواب داده است، اظهار داشت: دلیل عمده این رابطه ها برف روبی و شن پاشی خیابان ها و معابر بوده است.

وی گفت: از دیگر درخواست های مردم طی رابطه با این سامانه برف تکانی از درختان بوده است که با هم کاری سازمان سیما و منظر شهرداری کرج این سخت مرتفع شد.

مدیر سامانه ۱۳۷ شهرداری کرج با اشاره به اینکه انباشت زباله ها در این چند روز امری عادی بوده است، خاطرنشان کرد: تمامی خودروهای تجمیع زباله در این چند روز در حال شن پاشی بوده اند و از روز قبلی دستور تجمیع زباله ها صادر شده است.

امام جمعه با تاکید بر اینکه شهروندان با سعه صدر در این بحران باید به کمک مدیریت شهری بیایند، گفت: رابطه های مردم با این سامانه و به پخش کردن مشکلاتشان از روش ۱۳۷ بیانگر اعتماد آنان به این سامانه است.
 

سامانه ۱۳۷ امام جمعه

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات