کد خبر : 6025
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰:۵۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سرانه های رفاهی در منطقه ۱۱ اندک است درخواستهای مردمی در اسرع وقتپیگیری می شود بسته هستند
21 views بازدید

سرانه های رفاهی در منطقه ۱۱ اندک است درخواستهای مردمی در اسرع وقتپیگیری می شود

شهردار کرج در بازدید از منطقه ۱۱سرانه های رفاهی در منطقه ۱۱ اندک است/درخواستهای مردمی در اسرع وقت پیگیری می شود شهردار کرج عنوان کرد: با استناد به قدمت بالای منطقه ۱۱ شهری و کثرت جمعیت در این منطقه، در معرفی خدمات به شهروندان غفلت شده است و سرانه های رفاهی از افزایش بسیار پایینی دارا می باشد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، […]

شهردار کرج در بازدید از منطقه ۱۱
سرانه های رفاهی در منطقه ۱۱ اندک است/درخواستهای مردمی در اسرع وقت پیگیری می شود

شهردار کرج عنوان کرد: با استناد به قدمت بالای منطقه ۱۱ شهری و کثرت جمعیت در این منطقه، در معرفی خدمات به شهروندان غفلت شده است و سرانه های رفاهی از افزایش بسیار پایینی دارا می باشد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری طی ملاقات مردمی با شهروندان منطقه ۱۱ شهری این کلانشهر که در مسجد امام حسن مجتبی (ع) کلاک نو برگزار شد، عنوان کرد: معرفی سرانه های خدماتی، رفاهی و عمرانی در این منطقه بسیار پایین است.

 

شهردار کرج اضافه کرد: با استناد به جمعیت بالای ساکن در منطقه ۱۱ شهری، مردم از حداقل استانداردهای ضروری برای زندگی شهرنشینی، دارا  نیستند که این امر همت مدیران به ویژه در عرصه مدیریت شهری را می طلبد.

 

نصیری با بیان اینکه گره ترافیکی در محدوده کلاک در حاشیه اتوبان، یکی از بزرگترین دغدغه های شهروندان ساکن در این منطقه است، گفت: این زخم قدیمی تنها از جانب سری مدیریت شهری قابل درمان نیست؛ حتی باید با همت دیگر ابزار های شهری و استانی حتی بهره برداری از توان دولت، با اجرا برنامه هایی مانند ادامه بزرگراه همت و کمربند شمالی و جنوبی به این معضل انتهای داد.

 

وی ادامه داد: جلوگیری از تولید و سازهای غیر مجاز در منطقه ۱۱ شهرداری کرج که با وقوع یک حادثه دلیل خسارات جانی و‌مالی فراوان برای شهروندان می شود، باید به روش ویژه به وسیله شهرداری منطقه مورد نظارت و پیگیری قرار بگیرد.

 

شهردار کرج گفت: ارتقای محیط سبز شهری، رفت و روب و نظافت معابر، جلوگیری از معضل سد معبر و گسترش سیمای شهری در منطقه ۱۱ شهری این کلانشهر از دیگر اقداماتی است که باید با فعالیت اکیپ های ویژه منطقه، در حداقل لحظه محقق شود.

 

نصیری خاطر نشان کرد: ملاقات های مردمی با شهروندان در جاهای با استناد به اصل شهروند مداري و تكريم به هر میزان بيشتر شهروندان، همچنين تهيه و تدوين سند پیشرفت محلات شهر کرج، با جدیت به هر میزان تمام ادامه دارد و نظارت و بازرسی مخصوصی در راستای انجام اعمال بعد از این ملاقات ها انجام می شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات