کد خبر : 5670
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سرعت گیرهای منطقه ۲ شهری بهسازی شدند بسته هستند
34 views بازدید

سرعت گیرهای منطقه ۲ شهری بهسازی شدند

سرعت گیرهای منطقه ۲ شهری بهسازی شدند مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج از اصلاح سرعتگیر های غیر استاندار در خیابان های سطح شهر اطلاع داد و گفت: بمنظور کاهش سوانح رانندگی و بروز حوادث ناگوار و تلخ برای شهروندان و خودروهای عبوری از شهر این منطقه اقدام به اصلاح و بهسازی سرعت گیرهای استاندارد در سطح شهر کرده است. شهرام وارسته در […]


سرعت گیرهای منطقه ۲ شهری بهسازی شدند

مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج از اصلاح سرعتگیر های غیر استاندار در خیابان های سطح شهر اطلاع داد و گفت: بمنظور کاهش سوانح رانندگی و بروز حوادث ناگوار و تلخ برای شهروندان و خودروهای عبوری از شهر این منطقه اقدام به اصلاح و بهسازی سرعت گیرهای استاندارد در سطح شهر کرده است.

شهرام وارسته در گفتگو با اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت:  به منظور تامين رفاه حال شهروندان و لزوم ارتقای ضريب ايمني شهروندان به لحظه تردد در معابر، این رفتار به تعويض و همسطح سازي تمام دريچه های فاضلاب، مخابرات و دریچه های چدنی به وسیله منطقه درمیدان امام حسین ،خیابان ساسانی صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: بهسازی سرعت گیرهای منطقه در معابربلوار بلال، هفت تیر، چمران،  شهید فهمیده، مارکت روز البرز، جاده ملارد، صورت گرفته است.

    

 

بهسازی سرعت گیرهای شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات