با حضور قائم مقام شهردار؛
سرپرست اداره امور ایثارگران شهرداری کرج منصوب شد

طی ابلاغی از جانب معاون شهردار و مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، سرپرست اداره امور ایثارگران و اداره نگهداری ،تجهیز و پیشرفت اماکن ورزشی تفریحی این سازمان منصوب شدند.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نشست هیئت مدیره سازمان  فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، در دفتر مدیرعامل این سازمان و با حضور مصطفی رضا حسینی مدیرعامل هیت مدیره و اعضاء هیئت مدیره تشکیل شد.

در این نشست طی ابلاغی از جانب معاون شهردار و مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، محمد نوری مقدم با اسم سرپرست اداره امور ایثارگران این ابزار منصوب شد.

به علاوه از طرف دیگر طی ابلاغی جداگانه، حسن محموی نژاد کارمند سابق حراست سازمان پایانه های شهرداری کرج با اسم سرپرست اداره نگهداری، تجهیز و پیشرفت اماکن ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری این کلانشهر و امیر نصیری مدیرعامل سابق اداره همایش ها و برنامه ها در عرصه ورزشی سازمان، به سوی مسئول اداره نگهداری،تجهیز و پیشرفت اماکن ورزشی تفریحی منصوب شدند.

در انتهای نشست هیئت مدیره سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، مصطفی رضا حسینی قائم مقام شهردار این کلانشهر از ساختمان مجاور سازمان که درحال تعمیر است بازدید به کرد؛ ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است ساختمان مجاور شامل اداره امور ایثارگران، اداره امور قرآنی و مذهبی و اداره بررسی ها اجتماعی می باشد که بازسازی آن در آتی ای نزدیک اجرایی می شود.

 

بنفشه سادات آقایی

انتصابات شهرداری سازمان فرهنگی کرج

لینک منبع

برچسب ها: