کد خبر : 3178
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سرپرست شهرک های صنعتی استان البرز منصوب شد بسته هستند
15 views بازدید

سرپرست شهرک های صنعتی استان البرز منصوب شد

به گزارس پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ طی حکمی از جانب دکتر سید محمدعلی سیدابریشمی معاون وزیرصنعت ،معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران،‌ گودرز رضایی بعنوان سرپرست کمپانی شهرکهای صنعتی استان البرز منصوب گردید.در این حکم آمده است : نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی و با عنایت به تفویض اختیار مقام محترم وزارت و ریاست محترم […]

به گزارس پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز؛ طی حکمی از جانب دکتر سید محمدعلی سیدابریشمی معاون وزیرصنعت ،معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران،‌ گودرز رضایی بعنوان سرپرست کمپانی شهرکهای صنعتی استان البرز منصوب گردید.
در این حکم آمده است : نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی و با عنایت به تفویض اختیار مقام محترم وزارت و ریاست محترم مجمع عمومی سازمان، به باعث این حکم با اسم سرپرست کمپانی شهرکهای صنعتی استان البرز منصوب می شوید.
پیشتر این حکم آمده است این امیدواری می باشد تا با سرلوحه قرار دادن اخلاق و معنویت و بهره برداری از تمامی ظرفیت ها در جهت پیشرفت و آبادانی کشور بویژه در قسمت صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی استان البرز گام های موثری بردارد.
امید است با توکل به خداوند متعال و هم کاری دیگر عضو های هیات مدیره و مدیران استان، در انجام وظایف و مسئولیت های محوله، موفق و موید باشید.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات