کد خبر : 5947
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سند پیشرفت محلات از مبانی نظری به فاز اجرایی برسد بسته هستند
31 views بازدید

سند پیشرفت محلات از مبانی نظری به فاز اجرایی برسد

طی دو ماه آتی؛ سند پیشرفت محلات از مبانی نظری به فاز اجرایی برسد شهردار کرج تاکید کرد: لحظه آن رسیده است که تدوین سند پیشرفت محلات از مرحله مبانی نظری به مرحله اجرا و طی دو ماه آتی تجمیع اسناد مربوطه در جاهای ۱۰ گانه به انتهای برسد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز دکتر اصغر نصیری در […]

طی دو ماه آتی؛
سند پیشرفت محلات از مبانی نظری به فاز اجرایی برسد

شهردار کرج تاکید کرد: لحظه آن رسیده است که تدوین سند پیشرفت محلات از مرحله مبانی نظری به مرحله اجرا و طی دو ماه آتی تجمیع اسناد مربوطه در جاهای ۱۰ گانه به انتهای برسد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز دکتر اصغر نصیری در نشست شورای برنامه ریزی بر محله محوری با اسم اساس برنامه ریزی شهری تاکید کرد و گفت: تمهیدات و برنامه های عمرانی، خدماتی، ترافیکی و فرهنگی در شهرداری این کلانشهر از سال ۹۷ با استناد به نیازهای محلاتی خواهد بود که در سند پیشرفت محلات تجمیع شده است.

شهردار کرج اضافه کرد: عرصه های متولی تدوین و تنظیم سند پیشرفت محلات از نمونه معاونت های فرهنگی اجتماعی و ورزشی و شهرسازی و معماری شهرداری این کلانشهر باید صاحبنظران و مشاوران برنامه های پیشرفت شهری را در محلات مختلف جاهای مستقر کنند تا این سند طی دو ماه آتی تهیه شود.

نصیری گفت: در سند پیشرفت محلات باید به شاخصه هایی مانند، کالبد شهر، شرایط فرهنگی و اجتماعی، نیازهای ضروری عمرانی و خدماتی شهروندان توجه مخصوصی شود تا بودجه سال ۹۷ شهرداری کرج با استناد به سند پیشرفت محلات تعیین و به تصویب برسد.

وی تاکید کرد: برای تحقق این مهم ضروری است ملاقات مدیران شهرداری کرج با مردم در مساجد با جدیت به هر میزان تمام ادامه داشته باشد و فورا بعد از آگاهی خواسته های شهروندی، اقدام به خدمات رسانی در عرصه نیازهای ضروری شود.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در نشست شورای برنامه ریزی مدیران شهرداری کرج، قائم مقام شهردار، معاونان، مدیران ستادی، مدیران جاهای و مدیران عامل سازمان های تابعه حضور داشتند و تغییر و تحولاتی نیز در این سری به دستور دکتر اصغر نصیری انجام شد.

انتصاب حسین عطایی با اسم سرپرست سازمان سیما منظر و محیط سبز شهری شهرداری کرج و معرفی اسماعیل نادر بیگی در سمت سرپرست منطقه ۷ شهری، از مهمترین جابه جایی های انجام شده در این سری بود.


 

سند پیشرفت محلات فاز اجرایی شهردار کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات