کد خبر : 6164
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۵:۰۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سوله های مديريت بحران در کرج ساماندهی می شوند بسته هستند
18 views بازدید

سوله های مديريت بحران در کرج ساماندهی می شوند

ه سود‌برداری رسیده است. مدیر روستا با اشاره به حضور اکتیو شهرداری کرج در اجرای برنامه‌ها و تکمیل‌باش‌ لحظه وقوع زلزله گفت: حادثه واپسین نوعی مانور آمادگی برای تیم های بحران شهرداری کرج بود. معاون خدمات شهری شهرداری کرج، گفت: هم اینک سوله های منطقه ۱۲ در حال ساماندهی می باشد و سوله های بحران منطقه ۱۱ و ۸ در مرحله تولید می باشند. وی […]

ه سود‌برداری رسیده است.

مدیر روستا با اشاره به حضور اکتیو شهرداری کرج در اجرای برنامه‌ها و تکمیل‌باش‌ لحظه وقوع زلزله گفت: حادثه واپسین نوعی مانور آمادگی برای تیم های بحران شهرداری کرج بود.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج، گفت: هم اینک سوله های منطقه ۱۲ در حال ساماندهی می باشد و سوله های بحران منطقه ۱۱ و ۸ در مرحله تولید می باشند.

وی با اشاره به اینکه هم اینک سوله های زلزله و بحران در جاهای مختلف شهر کرج مقرر کرده شده است، اضافه کرد: حداقل زمین درنظر گرفته شده برای سوله های بحران دو هزار مترمربع می باشد.

مدیر روستا  به مسئله  تغییرنام سوله های که در دست سازمان فرهنگی قرار دارد اشاره نمود و گفت: این سوله ها باید به سوله های بحران تغییر اسم بیابند تا شهروندان در لحظه وقوع زلزله با سخت مواجه نشوند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات