کد خبر : 3085
تاریخ انتشار : جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای سومین دوره کارگاه های آموزشی خوب سازی معابر در کرج برگزار شد بسته هستند
9 views بازدید

سومین دوره کارگاه های آموزشی خوب سازی معابر در کرج برگزار شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد صادق باغستانی اظهار داشت: یکی از مسائل جدی عرصه خوب‌ سازی این است که هنوز در بسیاری از نهادها فرهنگسازی ضروری پیرامون خوب ‌سازی معابر و در معنی کلی‌ تر تحقق شهر دسترس‌ پذیر، شکل نگرفته است. این مسئول اضافه کرد: برای اجرای به هر میزان بهتر این شرایط نیازمند هم کاری همه ابزار‌ها و نهادها هستیم، […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد صادق باغستانی اظهار داشت: یکی از مسائل جدی عرصه خوب‌ سازی این است که هنوز در بسیاری از نهادها فرهنگسازی ضروری پیرامون خوب ‌سازی معابر و در معنی کلی‌ تر تحقق شهر دسترس‌ پذیر، شکل نگرفته است.

این مسئول اضافه کرد: برای اجرای به هر میزان بهتر این شرایط نیازمند هم کاری همه ابزار‌ها و نهادها هستیم، خوب سازی معابر و اماکن عمومی باید متناسب با موقعیت جسمانی معلولان، جانبازان و سالمندان باشد تا آن ها بابت تردد هیچ نگرانی و دغدغه ای نداشته باشند.

وی با بیان اینکه رسیدن به اهداف مدنظر هم کاری جدی ابزار های اجرایی را می طلبد، گفت: فرهنگ خوب سازی معابر و اماکن عمومی بایستی در جامعه نهادینه شود که رسیدن به اهداف مد نظر، هم کاری جدی ابزار های اجرایی را می طلبد.

باغستانی اضافه کرد: پیشرفت خدمات‌ دهی به معلولان را یکی از مهمترین اولویت‌هایی است که باید بیش از قبل به آن توجه کرد، و ضروری است تا با شناسایی مطالبات معلولان مسیر خدمات‌ رسانی به این قشر را ممکن کرده و مشکلات آنها را در قسمت‌های مختلف ارزیابی کنیم.

زهرا قاسمی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات