کد خبر : 5798
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شبکه معابر شهری منطقه ۶ با اجرای اقداماتترافیکی ساماندهی شد بسته هستند
14 views بازدید

شبکه معابر شهری منطقه ۶ با اجرای اقداماتترافیکی ساماندهی شد

شبکه معابر شهری منطقه ۶ با اجرای اعمال ترافیکی ساماندهی شد انجام اعمال ترافیکی بمنظور بهسازی و ساماندهی شبکه ارتباطی درون شهری در منطقه ۶ کرج صورت گرفت به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اعمال ترافیکی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی در سطح منطقه ۶ به منظور گسترش ضریب امنیت و تسهیل در عبور و مرور شهروندان صورت گرفت. با […]


شبکه معابر شهری منطقه ۶ با اجرای اعمال ترافیکی ساماندهی شد

انجام اعمال ترافیکی بمنظور بهسازی و ساماندهی شبکه ارتباطی درون شهری در منطقه ۶ کرج صورت گرفت

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اعمال ترافیکی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی در سطح منطقه ۶ به منظور گسترش ضریب امنیت و تسهیل در عبور و مرور شهروندان صورت گرفت.

با استناد به اینکه نصب ابزارهای و لوازم ترافیکی در سطح شهر باعث پیدایش انتظام در شیوه تردد، تعیین حریم وسایل نقلیه، زیبایی و آراستگی محیط شهر می شود، با نصب علائم و تابلو های انتظامی می توان شهروندان را در شناسایی اسامی معابر و گزینش مسیر صحیح و سهولت در دسترسی یاری نمود.

نقش موثر فرهنگسازی در کاهش ترافیک شهری


 

ترغیب و ترغیب مردم به بهره برداری از وسایل نقلیه عمومی ، رعایت قانون های و مقررات ، بهره برداری از پل های عابر پیاده ، تردد در مسیرهای واضح شده جهت عبور و مرور عابرین پیاده همراه با ساماندهی و بهسازی معابر و شریان های درون شهری، ارتقای سطح کیفی پل های عابر پیاده از عواملی است که در این راستا می توان به آن اشاره نمود.

علاوه براین این برنامه ها با استناد به بررسی ها و بررسی های صاحبنظران و درخواست های شهروندان برای ساماندهی نقاط پر تردد و حاوی گره های ترافیکی با نیت کنترل سرعت وسایل نقلیه ، تفکیک مسیر های عبور و مرور ، ارتقای سطح ایمنی و تسهیل در تردد ها صورت گرفته است چراکه عدم توجه به اعمال کارشناسی باعث بروز بحران های ترافیکی در سطح شهر می شود.

محمد کاظم تفته مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج، انجام بررسی ها و بررسی ها ضروری حمل و نقل درون شهری را مهم ارزیابی کرد و با بیان اینکه تحقق این امر بالاخره به مدیریت ترافیک در سطح منطقه منتهی می شود، اضافه کرد: غیر از این ساماندهی محیط شهری می تواند اثرات استقامت بر مرتفع ساختن دغدغه های ترافیكی داشته باشد.

وی اصلاح هندسی و دور برگردانها، بازگشایی معابر، بهسازی مسیرهای تردد معلولین و سالمندان، پیشرفت پارکینگهای طبقاتی، ایمن سازی معابر، نصب پلهای هوایی عابر پیاده و همسطح، مرمت ایستگاههای اتوبوس، نصب گاردریل و دیگر موارد را از نمونه طرحهای در حال اجرا در منطقه دانست.

این مسئول گفت : نصب دو هزار گل میخ و بیش از دو هزار اخطار دهنده  چشمی، ۱۵ عدد تابلو های انتظامی و هدایت مسیر و ۱۶ عدد نیوجرسی در جوادآباد، بلوار باغستان، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید ساسانی ، حصارک بالا، بلوار مدرس جنوبی و شهرک یاس از نمونه اعمال صورت گرفته در عرصه ترافیک در سطح منطقه بوده است.

سمیه احمدی

ساماندهی اشبکه معابر شهری با اجرای اعمال ترافیکی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات