کد خبر : 4082
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شروع مجدد عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت در سطح منطقه ۱۰ کرج بسته هستند
21 views بازدید

شروع مجدد عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت در سطح منطقه ۱۰ کرج

کمالی روستا اطلاع داد:شروع مجدد عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت در سطح منطقه ۱۰ کرج مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج عنوان کرد: عملیات لکه گیری و بهسازی آسفالت در معابر اصلی منطقه در حال انجام است و تا انتهای سال جاری نیز این روند ادامه دارد. عباس کمالی روستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به […]

کمالی روستا اطلاع داد:
شروع مجدد عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت در سطح منطقه ۱۰ کرج

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج عنوان کرد: عملیات لکه گیری و بهسازی آسفالت در معابر اصلی منطقه در حال انجام است و تا انتهای سال جاری نیز این روند ادامه دارد.

عباس کمالی روستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه هم اینک لکه گیری در طول خیابان های گلستان ۳۸ و ۴۶ و ۵۰ واقع درجاده ملارد در حال اجراست، گفت: عملیات آسفالت و لکه گیری دیگر معابر و خیابان هایی که آسفالت آنها از بین رفته در روزهای آتی با استناد به برنامه کاری در کوتاه ترین لحظه ممکن انجام می شود.

ایشان پیشتر اظهار داشت: عملیات لکه گیری معابر اصلی و فرعی سطح منطقه به منظور خوب سازی سطوح کوچه ها و خیابانها از جانب شهرداری منطقه ۱۰ کرج  در حال انجام است.

کمالی روستا خاطر نشان کرد: عملیات لکه گیری در خیابان ها و کوچه‌ های سطح این منطقه که حاوی سخت بوده، شناسایی شده است و با استناد به اولویت بندی های صورت گرفته بازهم ادامه خواهد داشت.

ایشان پیشتر لکه گیری و آسفالت معابر را از اولویت های مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: این امر مورد استقبال و تاکید شهردار این منطقه در راستای خدمت رسانی به شهروندان می باشد.

این مسئول پیشتر گفت: عملیات بهسازی و لکه گیری آسفالت مابقی معابر و کوچه های سطح شهر نیز در دست اقدام است و شهروندان بیننده اعمال ملموسی در عرصه آسفالت در سطح شهر خواهند بود.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج در انتهای رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و ابراز امیدواری کرد: تلاش سری مدیریت شهری کرج بر این است که در کوتاهترین بازده زمانی با اتمام عملیات لکه گیری و آسفالت خیابان ها و کوچه های سطح شهر موجبات خشنودی همشهریان را ممکن کند.

سمیه احمدی

اعمال عمرانی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات