کد خبر : 3100
تاریخ انتشار : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شهرداری‌ها در جاهای مختلف بر اتمام به هر میزان سریع‌تر برنامه‌های ناتمام اهتمام ورزند بسته هستند
22 views بازدید

شهرداری‌ها در جاهای مختلف بر اتمام به هر میزان سریع‌تر برنامه‌های ناتمام اهتمام ورزند

  به نوشته خبرگزاری البرز با استناد به گفته خبرگزاری فارس از کرج، محمود دادگو عصر امروز در جریان بازدید از برنامه‌های عمرانی منطقه سه کرج اظهار کرد: مهمترین اولویت مدیران باید خدمت رسانی به مردم باشد. وی ادامه داد: در این راستا برای این که بتوانیم خدمات بیشتری را به مردم معرفی کنیم باید در اتمام برنامه‌های ناتمام در جاهای مختلف کرج تسریع […]

  به نوشته خبرگزاری البرز با استناد به گفته خبرگزاری فارس از کرج، محمود دادگو عصر امروز در جریان بازدید از برنامه‌های عمرانی منطقه سه کرج اظهار کرد: مهمترین اولویت مدیران باید خدمت رسانی به مردم باشد.

وی ادامه داد: در این راستا برای این که بتوانیم خدمات بیشتری را به مردم معرفی کنیم باید در اتمام برنامه‌های ناتمام در جاهای مختلف کرج تسریع شود و شهرداری‌ها در این باره اهتمام ویژه‌تری را داشته باشند.

مدیرعامل شورای شهر کرج با تأکید بر این که مردم از ما انتظار دارند تا روند پیشرفت‌ای شهر را در پیش بگیریم اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌ها برای معرفی خدمات به روز به مردم انجام شود و برنامه‌ها نیز در مدت لحظه تعیین شده به سود‌برداری برسد.

دادگو با بیان این که متأسفانه عده ای از برنامه‌ها در کرج قدمت دار شده‌اند اضافه کرد: با این اعمال تنها سلب اعتماد مردم را خواهیم داشت لذا باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که برنامه‌های تعیین شده در لحظه اعلام شده به سود‌برداری برسند.

ایشان در این بازدید که از برنامه‌های ورودی مشکین دشت، ۴۴ متری امام خمینی (ره)، شهرک ناز، دهکده شمالی خیابان شهید داوری و خیابان ۶۳ بازدید کرد گفت: این برنامه‌ها با تعامل مدیران و به علاوه از طرف دیگر تلاش بیشتر پیمانکاران در زمانی نه چندان دور افتتاح خواهند شد.

مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج گفت: کلانشهر کرج برای پیشرفت و پیشرفت و آبادانی نیازمند توجه بیشتر از جانب مدیران است لذا باید با اجرای برنامه‌های عمرانی و خدماتی در مسیر خدمت رسانی بیشتر به مردم گام برداریم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات