کد خبر : 5882
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شهرداری و مرکز بررسی ها راهبردی شورای شهر کرج سری برترنمایشگاه پژوهش و تکنولوژی استان البرز شد بسته هستند
22 views بازدید

شهرداری و مرکز بررسی ها راهبردی شورای شهر کرج سری برترنمایشگاه پژوهش و تکنولوژی استان البرز شد

شهرداری و مرکز بررسی ها راهبردی شورای شهر کرج سری برترنمایشگاه پژوهش و تکنولوژی استان البرز شد معاون برنامه ریزی و پیشرفت سرمایه انسانی شهرداری کرج گفت: شهرداری این کلانشهر، تندیس ابزار اجرایی برتر را در هفته پژوهش و تکنولوژی استان البرز سال ۹۶، به خود اختصاص داد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر سهیل کوثری عنوان کرد: شهرداری کرج […]


شهرداری و مرکز بررسی ها راهبردی شورای شهر کرج سری برترنمایشگاه پژوهش و تکنولوژی استان البرز شد

معاون برنامه ریزی و پیشرفت سرمایه انسانی شهرداری کرج گفت: شهرداری این کلانشهر، تندیس ابزار اجرایی برتر را در هفته پژوهش و تکنولوژی استان البرز سال ۹۶، به خود اختصاص داد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر سهیل کوثری عنوان کرد: شهرداری کرج از میان ابزار های کمپانی کننده در کنفرانس هفته پژوهش و تکنولوژی استان البرز با اسم ابزار اجرایی برتر سال ۹۶ با استناد به احراز شاخصه های ضروری برای اعتلای پژوهش، صنعت و تکنولوژی انتخاب شد و لوح تقدیر و تندیس این مهم را به خود اختصاص داد.

معاون برنامه ریزی و پیشرفت سرمایه انسانی شهرداری کرج گفت: لوح تقدیر و تندیس شهرداری این کلانشهر با اسم ابزار اجرایی برتر در هفته پژوهش و تکنولوژی استان البرز، به وسیله دکتر محمد علی نجفی استاندار البرز طی مراسمی اهداء شد.

کوثری گفت: در برپایی کنفرانس هفته پژوهش و تکنولوژی استان البرز در سال ۹۶، مرکز پژوهش و بررسی ها راهبردی شورای اسلامی شهر و معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج نیز هم کاری صمیمانه و تنگاتنگی را با این معاونت داشته اند.


 

شهرداری کرج هفته پژوهش

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات