کد خبر : 2298
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شهردار کرج امشب مهمان برنامه” پایش” سیمای البرز می شود بسته هستند
28 views بازدید

شهردار کرج امشب مهمان برنامه” پایش” سیمای البرز می شود

– اندازه متن: + –  کد خبر: ۲۱۶۸ دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ – ۱۸:۳۴ شهردار کرج امشب مهمان برنامه” پایش” سیمای البرز می شود سایتهای اینترنتی : برنامه “پایش” سیمای البرز امشب با حضور علی ترکاشوند، شهردار کرج به روی آنتن می رود.    به نوشته سایتهای اینترنتی ؛ هماهنگی حضور شهردار در این برنامه تلویزیونی […]

– اندازه متن: +
 کد خبر: ۲۱۶۸ دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ – ۱۸:۳۴
شهردار کرج امشب مهمان برنامه” پایش” سیمای البرز می شود
سایتهای اینترنتی : برنامه “پایش” سیمای البرز امشب با حضور علی ترکاشوند، شهردار کرج به روی آنتن می رود.
  


به نوشته سایتهای اینترنتی ؛ هماهنگی حضور شهردار در این برنامه تلویزیونی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج صورت گرفته است و شهروندان می توانند این برنامه را ساعت ۲۲ امشب از شبکه صدا و سیمای استان البرز تماشا کنند. میزان تاثیر تفکر سیستمی در کارکردهای اجتماعی فرهنگی کلانشهر کرج یکی از موارد مطرح شده در برنامه تلویزیونی امشب است که شهردار کرج توضیحاتی در این خصوص معرفی میکند. تاثیر عرصه اقتصاد و فرهنگ بر شکوفایی یک شهر از دغدغه های مهم در کلانشهرهای حال حاضر به حساب می آید و بی شک در شهرداری کرج نیز این مسئله حاوی اهمیت قرار گرفته و برنامه ریزی های انجام شده در این خصوص از جانب شهردار کرج اعلام می شود. مدیریت منسجم شهری و تاثیرات آن در کارکردهای اجتماعی و ارتقاء فرهنگی شهروندان به علاوه از طرف دیگر حقوق شهروندی از دیگر مباحثی است که در برنامه امشب پایش البرز از جانب شهردار کرج مورد ارزیابی قرار می گیرد.

   
  
اگر این خبر نظر شما را جلب نموده است امکان دارد برای دوستانتان نیز جالب باشد. توصیه میکنیم که در شبکه های اجتماعی آن را به اشتراک بگذارید:


Share/Save/Bookmark

نظر شما:
اسم:
پست الکترونیکی:
نظر