کد خبر : 6339
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۸:۱۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شهردار کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت بسته هستند
13 views بازدید

شهردار کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت

شهردار کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت شهردار کرج با همراهی فرمانده عرصه ۸ بسیج حضرت سید الشهداء، مدیر امور ایثارگران و تنی چند از مدیران شهرداری کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت و با خانواده این شهید گرانقدر به گفتگو نشست. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری در این دیدار گفت: دیدار با خانواده های شهدا […]


شهردار کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت

شهردار کرج با همراهی فرمانده عرصه ۸ بسیج حضرت سید الشهداء، مدیر امور ایثارگران و تنی چند از مدیران شهرداری کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت و با خانواده این شهید گرانقدر به گفتگو نشست.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری در این دیدار گفت: دیدار با خانواده های شهدا و حضور در مساجد محلات از نمونه برنامه های این سری است تا از این راه بتوان ضمن زنده نگهداشتن یاد شهدا و ارج نهادن به ایثارگری آنان به طرز مستقیم با مشکلات مردم آشنا شد و با استناد به خواسته های ضروری اعمال ضروری را عملیاتی کرد.

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده های شهدا باعث تقویت روحیه در مدیران و توجه بیشتر به امور خدماتی شهر و شهروندان می شود، گفت: صبر و شکیبایی مادران شهدا باعث شد تا امروز به آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی دست پیدا کنیم.

این مسئول با تاکید بر ضرورت الگو قرار دادن رشادت های شهیدان در رفتارها و گفتارها، گفت: مدیران باید تلاش کنند تا با تحقق این امر به آرمان های شهدا دست بیابند.

نصیری اضافه کرد: حضور به اشتراک خانواده های شهدا باعث گسترش روحیه خدمت رسانی به مدیران شهری نیز می شود و سری مدیریت شهری را در اجرای اصلی ترین رسالت خویش که معرفی خدمات گسترده به شهر و شهروندان است یاری می رساند.

شهردار کرج در این دیدار، دستورات ضروری را در خصوص  نامگذاری خیابانی به اسم این شهیدان والا مقام صادر کرد و خواستار آن شد، مدیران مربوطه اعمال ضروری را اجرایی کنند.

دیدار خانواده شهدا کرج شهرداری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات