کد خبر : 4517
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شهروندان هشدارها در خصوص احتمال قطعی مکرر آب و برق را جدی بگیرند بسته هستند
3 views بازدید

شهروندان هشدارها در خصوص احتمال قطعی مکرر آب و برق را جدی بگیرند

آجرلو:شهروندان هشدارها در خصوص احتمال قطعی مکرر آب و برق را جدی بگیرند عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج از شهروندان تقاضا کرد با استفاده بهینه منابع انرژی، هشدارهای معرفی شده از جانب مراجع ذیربط در خصوص احتمال قطعی مکرر آب و برق در فصل گرم تابستان را جدی بگیرند. فاطمه آجرلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج […]

آجرلو:
شهروندان هشدارها در خصوص احتمال قطعی مکرر آب و برق را جدی بگیرند

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر کرج از شهروندان تقاضا کرد با استفاده بهینه منابع انرژی، هشدارهای معرفی شده از جانب مراجع ذیربط در خصوص احتمال قطعی مکرر آب و برق در فصل گرم تابستان را جدی بگیرند.

فاطمه آجرلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان نوشته فوق اظهار داشت: صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع پیش نهاد دین مبین اسلام است و در شرایط حال حاضر با اسم پیش نهاد به مشهور می بایست از جانب جراید فرهنگسازی شود و باید والدین نیز به فرزندان خود ارزش سود برداری صحیح از منابع انرژی را متذکر شوند.

 

وی اضافه کرد: بی شک در صورتی که مشترکان هشدارهای وزارت نیرو را جدی نگیرند و استفاده بی رویه از آب و برق تداوم یابد، تابستان سختی را پشت سر خواهیم گذاشت و قطعی مکرر آب و برق برای شهروندان دردسر ساز خواهد شد. این مهم نه تنها در ایران حتی در دنیا آزمونی پس داده شده است.

 

این مسئول شهری اضافه کرد: با این وجود برنامه ریزان شهری نیز باید به شکلی اقدام نمایند که شهروندان در روزهای گرم فصل تابستان که مصرف برق و آب به روش طبیعی گسترش می یابد، با کمترین قطعی و اختلال در شبکه توزیع مواجه شوند و این مهم با استفاده بهینه از منابع انسانی و اعمال مدیریت قوی شدنی است. 

 

مرتضی اکبری

فاطمه آجرلو شورای شهر کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات