کد خبر : 5371
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۴:۱۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شهروندان کوچک المانهای دست آفرین های شهری ایجاد کردند بسته هستند
13 views بازدید

شهروندان کوچک المانهای دست آفرین های شهری ایجاد کردند

در آستانه فرا رسیدن روز جهانی کودک در کرج؛شهروندان کوچک المانهای دست آفرین های شهری ایجاد کردند همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کودک کارگاه هنری “شهروندان کوچک – هنرمندان بزرگ” برگزار شد و در این کارگاه شهروندان کوچک، دست آفرین های شهری در کرج ایجاد کردند. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، کارگاه هنری گفته شده با نیت تقویت هم […]

در آستانه فرا رسیدن روز جهانی کودک در کرج؛
شهروندان کوچک المانهای دست آفرین های شهری ایجاد کردند

همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کودک کارگاه هنری “شهروندان کوچک – هنرمندان بزرگ” برگزار شد و در این کارگاه شهروندان کوچک، دست آفرین های شهری در کرج ایجاد کردند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، کارگاه هنری گفته شده با نیت تقویت هم کاری نسل آتی در زیبایی های شهر برای سومین سال پیاپی در بوستان فاتح کلانشهر کرج برگزار شد.

دست آفرین های شهری با هم کاری کودکان و سود گیری از ذوق و استعداد آنان در زیبایی های شهر، محوریت کارگاه هنری “شهروندان کوچک – هنرمندان بزرگ” بود که به همت سازمان سیما، منظر و محیط سبز شهری شهرداری کرج و هم کاری گروه فرهنگی هنری کودک و نوجوان استان البرز برگزار شد.

با استناد به اینکه در جوامع حال حاضر نقش کودکان در تصمیم گیری های خانواده پررنگ شده و به تبع آن در شکل گیری هویت شهری در آتی نیز می توانند نقش آفرینی موثری داشته باشند، اجرا برنامه های مختلف برای شکل گیری شخصیت اجتماعی به علاوه از طرف دیگر تقویت روحیه مشارکتی آنان ضرورت دارد. بر همین اساس سازمان سیما منظر و محیط سبز شهری شهرداری کرج بر آن شد تا برنامه هایی با مسئله مطرح شده برگزار کند که کارگاه هنری “شهروندان کوچک – هنرمندان بزرگ ” از نمونه این برنامه ها به حساب می آید.

ارتقای مسئولیت پذیری در کودکان و ورود به جهان آنان برای گام برداشتن در مسیر اعتلای شهر دوستدار کودک به علاوه از طرف دیگر ایجاد فضاهای هویت بخش برای نسل آتی، از دیگر اهداف برپایی کارگاه هنری گفته شده است که می توان به آن اشاره نمود.

ضروری به شرح است دست آفرین های کودکان در یکی از پارکهای کرج نصب و برای در بیشتر مواقع  جاودانه می شود.


 

نازنین فرضی زاده

دست سازه سیما منظر محیط سبز شهری شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات