کد خبر : 3379
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۳۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شوراها از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست بسته هستند
15 views بازدید

شوراها از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست

شوراها از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست شوراهاي اسلامي شهر و روستا عرصه ساز تاثیرگذاري عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه و از اركان مهم سلامت تصميم گيري ها است. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج حجت الله غلامرضايي رئيس كميسيون عمران شوراي اسلامي شهر كرج ضمن تبريك به مناسبت ٩ ارديبهشت روز شوراها اظهار كرد:روز شورا سالروز رویدادی […]


شوراها از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست

شوراهاي اسلامي شهر و روستا عرصه ساز تاثیرگذاري عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه و از اركان مهم سلامت تصميم گيري ها است.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج حجت الله غلامرضايي رئيس كميسيون عمران شوراي اسلامي شهر كرج ضمن تبريك به مناسبت ٩ ارديبهشت روز شوراها اظهار كرد:روز شورا سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است كه بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.

وی گفت: با استناد به اینکه تمامی تصمیمات در عرصه مدیریت شهری به طرز مستقیم بر زندگی روزمره مردم شهر کرج موثر است، حضور شوراها با اسم نهاد ناظر بر تصمیم گیری ها در این عرصه می تواند در عملکرد بهتر و موثرتر شهری یاری رسان باشد.

غلامرضایی در خصوص مکان قانونی شورا گفت: در اصول هفتم، یکصدم تا یکصد و ششم قانون بنیادی، به جای، ارزش و رسالت شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخته شده است و قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز با استناد به اصول ذکر شده در قانون بنیادی درمقایسه با تعریف وظایف و نقش ها اقدام کرده اند.

 

به گفته مدیرعامل کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج شوراهای اسلامی با اسم حلقه های رابط دولت و مردم با داشتن سرمایه گرانقیمت اعتماد عمومی و با تکیه بر اصل وظیفه شناسی و دانش محوری در بیان و حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه بنیادِ این نهاد اجتماعی، بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، بر حلّ رفتار گرایانه مشکلات مردم استوار است تاکید کرد:  این مهم با کسب سرمایه ارزشمند اعتماد عمومی و پرهیز از دخالت دادن انگیزه های جناحی و حزبی در میدان فعالیت شوراها محقق خواهد شد.

ایشان در انتهای اين روز را به عضو های شوراهای اسلامی کلانشهر کرج و دیگر عضو های شوراهای کشورمان ایران که با وظيفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمايند و با امانت داری، درايت و حسن سلوک برای نيل به جامعه ی شهروند مدار، خالصانه و عاشقانه کوشش می نمايند تبريک و تهنيت عرض نمود و از ايزد منان خدمت رسانی وسيع و اهتمام به خدمت به مردم در ابعاد مختلف و توجه به نيازهای اجتماعی جوانان، جاهای محروم، اشخاص بی بضاعت و عنایت ویژه به خانواده های معظم شهداء، جانبازان، ايثارگران و همه ی ملت شريف و صديق ايران اسلامی را مسالت داشت.

 

رویا منیری

شوراها ارکان تصمیم گیری شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات