کد خبر : 5139
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای شورای پنجم کرج در جستجوی شفافیت سازی است بسته هستند
10 views بازدید

شورای پنجم کرج در جستجوی شفافیت سازی است

اکبر سلیم نژاد:شورای پنجم کرج در جستجوی شفافیت سازی است عضوشورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: شورای پنجم در جستجوی شفافیت سازی است و تحت تاثیر فرد و گروه قرار نخواهد گرفت. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اکبر سلیم نژاد در حاشیه پنجمین نشست پارلمان شهری کرج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وظیفه نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهرکرج، در […]

اکبر سلیم نژاد:
شورای پنجم کرج در جستجوی شفافیت سازی است

عضوشورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: شورای پنجم در جستجوی شفافیت سازی است و تحت تاثیر فرد و گروه قرار نخواهد گرفت.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اکبر سلیم نژاد در حاشیه پنجمین نشست پارلمان شهری کرج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وظیفه نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهرکرج، در راستای احصاء مطالبات، احترام به همه گروه ها و مردم است؛ ضمن اینکه در اتخاذ تصمیمات و رویکردها نیز بدون تاثیر پذیری از فرد یا گروه مخصوصی اقدام خواهد نمود.
 
وی اضافه کرد: این حق مردم است که از هزینه کردها و اعمال شهرداری با خبر باشند و ما با اسم نمایندگان آنان وظیفه داریم همراه با معرفی شفاف عملکرد ها، مردم را با حق و حقوق خود آشنا نموده و ضمن معرفی آموزش های ضروری، برنامه مدونی برای این مهم در نظر بگیریم.
 
این عضو شورا با تاکید بر اینکه عضو های شورای شهر در جستجوی درست انجام دادن کارها براساس قانون و نظارت صحیح هستند، اظهار داشت: از همان شروع فعالیت شورای شهر اصرار ما بر شفاف‌سازی‌ عملکرد مدیریت شهری بوده است و یکی از کارهایی که در شورای پنجم دنبال می کنیم، شفاف سازی قانون است، تفصیل پذیری قانون باید رفع و شفافیت، بر قانون حاکم شود.
 
این مسئول پیشتر در جواب به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه سخنگوی شورای پنجم شهر کرج چه کسی خواهد بود اظهار داشت: با تصمیم عضو های شورای شهر کرج محمد نبیونی، مدیرعامل شورا با اسم سخنگو تعیین گردید.

زهرا قاسمي

شورا پنجم شفاف سازی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات