کد خبر : 5298
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ضرورت ارتقای آگاهی شهروندان از بیماری های مشترک انسان و دام بسته هستند
23 views بازدید

ضرورت ارتقای آگاهی شهروندان از بیماری های مشترک انسان و دام

مدیر کل دامپزشکی استان خواستار شد:ضرورت ارتقای آگاهی شهروندان از بیماری های مشترک انسان و دام مدیر کل دامپزشکی استان البرز، خواستار اطلاع رسانی در خصوص اهداف و فعالیت های عرصه دامپزشکی و آموزش شیوه های پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام، به منظور جلوگیری از شیوع این بیماری ها در جامعه شد. به نوشته اداره کل ارتباطات و […]

مدیر کل دامپزشکی استان خواستار شد:
ضرورت ارتقای آگاهی شهروندان از بیماری های مشترک انسان و دام

مدیر کل دامپزشکی استان البرز، خواستار اطلاع رسانی در خصوص اهداف و فعالیت های عرصه دامپزشکی و آموزش شیوه های پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام، به منظور جلوگیری از شیوع این بیماری ها در جامعه شد.

به نوشته اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، دکتر علی اصغر شریفی در پیامی که به همه ابزار های اجرایی استان ارسال کرده، بر ضرورت اطلاع رسانی در خصوص فعالیت ها و اهداف برنامه های اداره کل دامپزشکی تاکید و این رفتار را در راستای جلوگیری از بروز و شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام ذکر کرده است.

وی با اشاره به اینکه بیماری های مشترک بین انسان و دام قابل توجه و در مواردی بشدت خطرناک است، بیان داشت: ۸۰۰ مورد بیماری مشترک بین انسان و دام می باشد که جلوگیری از آنها در پیشرفت سلامت و جلوگیری از هزینه های درمانی بسیار موثر می باشد.

شریفی، یکی از روشهای جلوگیری از این بیماری ها را نظارت بر سلامت فرآورده های غذایی عنون کرد و از همه شهروندان خواست با ارتقای آگاهی های خود به سلامت خود و جامعه کمک کنند.

این مسئول اظهار داشت: شهروندانی که علاقمند به دریافت معلومات و آگاهی درمقایسه با این بیماری ها و نحوه جلوگیری از آنها می باشند، می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی استان البرز به نشانی  www.alborz.ivo.ir مراجعه کنند.

عادله سادات ارشادی

دامپزشکی استان البرز شهرداری کرج بیماری مشترک

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات