کد خبر : 5987
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۸:۰۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ضرورت تصویب محلات کرج در شورای اسلامی شهر بسته هستند
22 views بازدید

ضرورت تصویب محلات کرج در شورای اسلامی شهر

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اکبر سلیم نژاد در نشست اجرای برنامه افزایش نگه داشت شهر در منطقه ۶ با اشاره به اینکه عده ای محلات شهر هنوز به تصویب شورای اسلامی شهر نرسیده اند، از مدیریت اجرایی شهر خواست درمقایسه با گذران مراحل قانونی تصویب این محلات اقدام کنند. وی، ضمن تقدیر از همه نیروها، کارگران و مدیران عرصه مدیریت شهری […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اکبر سلیم نژاد در نشست اجرای برنامه افزایش نگه داشت شهر در منطقه ۶ با اشاره به اینکه عده ای محلات شهر هنوز به تصویب شورای اسلامی شهر نرسیده اند، از مدیریت اجرایی شهر خواست درمقایسه با گذران مراحل قانونی تصویب این محلات اقدام کنند.

وی، ضمن تقدیر از همه نیروها، کارگران و مدیران عرصه مدیریت شهری کرج که در روزهای تعطیل درمقایسه با  اجرای برنامه افزایش نگه داشت شهر اقدام می کنند، از مدیران خواست فرصت خوب استراحت و صله رحم را در دست این نیروها قرار دهند.

سلیم نژاد خاطرنشان کرد: به هر حال در طول چند هفته پشت سر هم این برنامه به اجرا در می آید که امکان تفریح و استراحت را از نیروها و مدیران گرفته است. بدین خاطر این امیدواری می باشد لحظه ذکر شده به طریق خوب برای کارگران و مدیران حاضر در برنامه، جبران شود.

این مسئول، با تاکید بر شعار اصلاح طلبان مبنی بر محله محوری و لزوم حرکت مدیریت شهری بر مدار قانون و چارچوب های تعریف شده، از این مدیریت خواست درمقایسه با مصوب کردن همه محلات شهری کرج اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: بیشتر محلات شهر مصوب نیست بدین خاطر ضروری است با نیت حرکت در مسیر قانون، این محلات به تصویب شورای اسلامی شهر برسند.

ضروری به ذکر است بعد از انتهای سخنان مدیران حاضر در نشست، مدیران به منظور بازدید از روند اجرا، وارد محلات و نقاط مختلف اجرای برنامه افزایش نگه داشت شهر شدند.

این برنامه هم اینک در منطقه ۶ شهری کرج در حال اجراست.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات