کد خبر : 4704
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - ۴:۲۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ضرورت تلاش سری مدیریت شهری برای نهادینه کردن مسئله غنی سازی اوقات فراغت در جامعه بسته هستند
14 views بازدید

ضرورت تلاش سری مدیریت شهری برای نهادینه کردن مسئله غنی سازی اوقات فراغت در جامعه

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج:ضرورت تلاش سری مدیریت شهری برای نهادینه کردن مسئله غنی سازی اوقات فراغت در جامعه عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت تلاش سری مدیریت شهری برای نهادینه کردن مسئله غنی سازی اوقات فراغت در جامعه تاکید کرد. سعید فیروزگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج یکی از ضروریات و موضوعات […]

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج:
ضرورت تلاش سری مدیریت شهری برای نهادینه کردن مسئله غنی سازی اوقات فراغت در جامعه

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت تلاش سری مدیریت شهری برای نهادینه کردن مسئله غنی سازی اوقات فراغت در جامعه تاکید کرد.

سعید فیروزگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج یکی از ضروریات و موضوعات مهم شهر را اوقات فراغت و غنی سازی آن عنوان کرد و گفت: امروزه یافتن محیطی امن و ایمن برای فرزندان در خانواده ها به یک معضل مبدل شده و نحوه غنی سازی اوقاتی که بخصوص دانش آموزان از محیط تحصیل فارغ می شوند، بسیار ساده نیست.

وی با تاکید بر ارزش به کار بستن همدلی و همصدایی میان ابزار ها و بخش های مختلف تصمیم گیر و مجری در این عرصه، از مدیران خواست با معرفی تعریفی دقیق و تخصصی از مسئله اوقات فراغت، روشهای مرتبط را با هم کاری ابزار های موثر معرفی دهد.

فیروزگاه، لزوم این هم کاری را بهره برداری از توانمندی هایی دانست که در هر یک از این ابزار ها و بخش ها می باشد و اضافه کرد: برای نمونه امکان سود گیری از مربیان ورزشی برجسته و کاربلد در اداره کل ورزش یا جذب اساتید اخلاق از امور مساجد و نظایر آن می باشد که می توان از این ظرفیت ها به خوبی سود برداری کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج با اشاره به اینکه بخشی از این همدلی و تعامل در فضاهای مجازی صورت گرفته است، سود گیری مثبت از این فضا را اقدامی شایسته برشمرد که در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری برای انتقال مفاهیم و محتواهای دینی، ارزشی، اخلاقی و انسانی در تقابل با سم پاشی های دشمن در این فضای صورت گرفته است.

این مسئول پیشتر به بیان عده ای مشکلات فرهنگی، اخلاقی و اجتماعی در شهر پرداخت و اذعان داشت: با استناد به فاصله عمیق اعتقادی که میان نسل امروز و نسل های قبلی بوجود آمده، یکی از موضوعاتی که ضروری است با دقت و توجه بسیار ویژه به آن پرداخته شود تقویت باورهای دینی در اقشار مختلف اجتماعی است . باید بکوشیم با آسیب شناسی در این عرصه، نیاز فکری و اعتقادی جوانان را تامین و اندیشه و ذهن آنها را در خصوص موضوعات دینی، فربه و بارور نماییم.

رویا منیری

تلاش مدیریت شهری نهادینه کردن غنی سازی اوقات فراغت

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات