کد خبر : 6205
تاریخ انتشار : جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ضرورت سرعت بخشیدن به تولید محل دایم ستاد بحران کرج بسته هستند
15 views بازدید

ضرورت سرعت بخشیدن به تولید محل دایم ستاد بحران کرج

مهندس کوثری تاکید کرد:ضرورت سرعت بخشیدن به تولید محل دایم ستاد بحران کرج ‌ معاون برنامه ریزی، بودجه و منابع انسانی شهرداری کرج در نشست تعیین ساختار ستاد بحران برضرورت سرعت بخشیدن به تولید محل دایم ستاد بحران در کرج تاکید کرد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس کوثری در در نشست تعیین ساختار ستاد بحران که با […]

مهندس کوثری تاکید کرد:
ضرورت سرعت بخشیدن به تولید محل دایم ستاد بحران کرج

‌ معاون برنامه ریزی، بودجه و منابع انسانی شهرداری کرج در نشست تعیین ساختار ستاد بحران برضرورت سرعت بخشیدن به تولید محل دایم ستاد بحران در کرج تاکید کرد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس کوثری در در نشست تعیین ساختار ستاد بحران که با حضور دکتر نصیری شهردار این کلانشهربرگزار شد با بیان این نوشته اضافه کرد: همراه با این مهم باید در لحظه حال حاضر برای کنترل بحران باید حداقل ابزارهای برای محل موقت ستاد بحران دیده شود.

وی اضافه کرد: لزوم گسترش اختیارات و پیشرفت نیروی انسانی در ستاد بحران به منظور مدیریت جامع از موارد مهمی است که باید در برنامه ها لحاظ شود.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، تعیین ساختار و انتخاب عضو های ستاد مدیریت بحران، تبیین اهداف، شرح وظایف و ارایه روشهای اصولی برای تحقق عملکردهای ضروری از نمونه اهداف این نشست به حساب می آید.

آسیه چهارباغی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات