کد خبر : 5570
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۳:۰۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ظرفیت تولید مپنا لکوموتیو ۱۲۰ ناوگان ریلی در سال است بسته هستند
15 views بازدید

ظرفیت تولید مپنا لکوموتیو ۱۲۰ ناوگان ریلی در سال است

ظرفیت تولید مپنا لکوموتیو ۱۲۰ ناوگان ریلی در سال است مدیرعامل کمپانی تولید و مهندسی مپنا لکوموتیو اظهار داشت: ظرفیت تولید سالانه ما در فاز اول تولید ۱۲۰ لکوموتیو و ناوگان ریلی است که با بکارگیری نیروهای کارشناس و ارتقای دانش فنی این ظرفیت قابل پیشرفت می باشد. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس حسین قماشی در جریان بازدید […]


ظرفیت تولید مپنا لکوموتیو ۱۲۰ ناوگان ریلی در سال است

مدیرعامل کمپانی تولید و مهندسی مپنا لکوموتیو اظهار داشت: ظرفیت تولید سالانه ما در فاز اول تولید ۱۲۰ لکوموتیو و ناوگان ریلی است که با بکارگیری نیروهای کارشناس و ارتقای دانش فنی این ظرفیت قابل پیشرفت می باشد.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس حسین قماشی در جریان بازدید و نشست با عضو های کمیسیون عمران و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: پیش از هرچیز به محضر عزیزان که نمایندگان مردم در دوره تازه شورای اسلامی شهر کرج و از چهره های علمی و دانشگاهی و فرهیخته هستند، خیر مقدم عرض می کنم و یقین دارم که زیرساخت های عمرانی و ترافیکی شهر به ویژه در عرصه حمل و نقل ریلی درون شهری طی ۴ سال آتی دستخوش تغییر مثبتی خواهد داشت و مپنا نیز با اسم یک شریک تجاری سودآور در خدمت تحقق اهداف مدیریت شهری کرج خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه ما به پیشرفت های مطلوبی در عرصه لوکالیزه کردن صنعت تولید لکوموتیو دست یافته ایم و الگوی حرکت مان نیز کمپانی زیمنس آلمان می باشد، اضافه کرد: مپنا لکوموتیو تجهیز به سالن های بوژی، بدنه، رنگ، مونتاژ و تست به منظور تولید انواع لکوموتیو و واگن است و برنامه های آتی ما نیز تولید ۱۵۰ ابزار لکوموتیو زیمنس می باشد.

 

این مسئول در قسمت دیگری از سخنانش ادامه داد: با اینحال اگر شهرداری کرج به مهارت هایی از قبیل جوش و رنگ با کیفیت بسیار بالا نیز نیاز داشته باشد، ما به دانش و توان ضروری در این عرصه تجهیز هستیم و در کل ۴۵ هزار مترمربع از مساحت ۱۶ هکتاری کمپانی در دست به محیط صنعتی و ۱۲ هزار مترمربع نیز فضاهای اداری و خدمات رسانی را شامل می شود.

 

به گفته قماشی، گروه مپنا مصمم است طي ۲۰ سال آينده به سری اي مشهور در سطح جهاني و معتبرترين سری در منطقه خاورميانه و غرب آسيا در زمينه ايجاد و اداره ظرفيتهاي توليد برق، پیشرفت ظرفيتهاي توليد نفت و گاز و حمل و نقل ريلي تبديل شود. در ۲۰ سال آينده گروه مپنا به سری اي تبديل خواهد شد كه ظرفيتهاي توليد نفت و گاز و حمل و نقل ريلي را با بهترين كيفيت به نحو اقتصادي و رقابتي در سطح دنيا و مخصوصا منطقه طراحي، توليد و يا احداث خواهد كرد.

 

ایشان در انتهای عنوان کرد: با استناد به سند منظر گروه مپنا و با استناد به شرايط فعلي بخش حمل و نقل ريلي مپنا و همچنين با استناد به نظرها مديران ارشد اين بخش، مپنا توانایی دارد با اتكا بر نياز مارکت داخل كشور، انواع برنامه هاي طراحي، تولید و تعمير و نگهداري در عرصه صنعت ريلي را در سطح كشور به انجام رسانده و با بهره برداری از نيروي کارشناس و كارآمد و حسن شهرت گروه مپنا، مشتريان اصلي اين صنعت را شناسايي و جذب نمايد.

 

مرتضی اکبری

حسین قماشی مپنا لکوموتیو

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات