کد خبر : 4066
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عرصه های محیط سبز منطقه ۷ کرج بهسازی و بازسازی شدند بسته هستند
21 views بازدید

عرصه های محیط سبز منطقه ۷ کرج بهسازی و بازسازی شدند

عرصه های محیط سبز منطقه ۷ کرج بهسازی و بازسازی شدند مدیر منطقه۷ شهرداری کرج از محیط سبز با اسم سرمایه مهم جامعه شهری وعامل پویایی زندگی شهرنشینی یاد کرد و اظهار داشت: محیط سبز شهری بخشی از منظر شهری می باشد که غیر از تامین بهداشت محیط ، نقش بسیار مهمی در ایجاد سلامتی شهروندان دارد. سید رضا فیض در گفتگو […]


عرصه های محیط سبز منطقه ۷ کرج بهسازی و بازسازی شدند

مدیر منطقه۷ شهرداری کرج از محیط سبز با اسم سرمایه مهم جامعه شهری وعامل پویایی زندگی شهرنشینی یاد کرد و اظهار داشت: محیط سبز شهری بخشی از منظر شهری می باشد که غیر از تامین بهداشت محیط ، نقش بسیار مهمی در ایجاد سلامتی شهروندان دارد.

سید رضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اضافه کرد: پارک نرگس که در یکی از جاهای پرتردد واقع گردیده و همه روزه و خصوصا روزهای تعطیل بیننده استقبال خیل عظیمی از مردم منطقه بوده یکی از قطبهای مهم محیط سبز بوده که پیرامون همین مسئله اعمال بهسازی و بازسازی در این بوستان صورت گرفته است.

فیض اظهار داشت: بسترسازی برای رویش گل های فصلی در ابعاد ۳۵۰ متر مربع، کاشت گل و گیاه در ابعاد ۳۰۰مترمربع، تجمیع نخاله و ضایعات در پارکهای پرند، پارک نرگس و پارک صد هکتاری بلوار بهارستان و بلوار سربازان گمنام از اقداماتی است که به وسیله منطقه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: علف کشی پارکهای پرند، ترافیک، صد هکتاری، نرگس و بلوار سربازان گمنام، بهارستان،  موذن، باغستان و وجین علف های رز ودرختچه ها در بوستان ها وبلوار بهارستان به  متراژ بیش از هفت هزارمترمربع جهت تکمیل سازی فضا به منظور ایجاد محیط سبز صورت گرفته است.

مدیر منطقه ۷ کرج با تاکید بر رعایت معیارها و استانداردهای پیشرفت عرصه‌های سبز، یادآور شد: با استناد به تغییر و تفاوت صورت گرفته در گستره زندگی شهرنشینی، ایجاد محیط سبز وسیع از نیازهای ضروری شهری به شمار می آید که باید در برنامه ریزی های شهری مورد استقبال مدیران ارشد قرار بگیرد.

ایشان در انتهای، کارکرد تفریحی، تعدیل آلودگی هوا، ارتقاء سلامت جسمی و روحی شهروندان و زیباسازی محیط را از اصلی ترین کارکردهای محیط سبز شهری عنوان کرد و بر ضرورت برنامه‌ریزی به منظور پیشرفت محیط سبز شهری تاکید کرد.

سمیه احمدی

اعمال محیط سبز شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات