کد خبر : 5070
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عضو های شورای شهر کرج با آرمان های امام راحل تجدید پیمان می کنند بسته هستند
12 views بازدید

عضو های شورای شهر کرج با آرمان های امام راحل تجدید پیمان می کنند

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ظهر امروز و در قسمت دوم نشست شورای اسلامی شهر کرج که در سالن جلسات این پارلمان شهری برگزار شد، محمد نبیونی مدیرکل شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: فردا صبح بهمراه تمامی عضو های شوراهای اسلامی شهر در مرقد امام (ره)حضور خواهیم یافت تا با آرمان های بنیان گذدار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق داشته باشیم. […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ظهر امروز و در قسمت دوم نشست شورای اسلامی شهر کرج که در سالن جلسات این پارلمان شهری برگزار شد، محمد نبیونی مدیرکل شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد: فردا صبح بهمراه تمامی عضو های شوراهای اسلامی شهر در مرقد امام (ره)حضور خواهیم یافت تا با آرمان های بنیان گذدار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق داشته باشیم. وی ادامه داد: مراسم تودیع و معارفه سرپرست شهردار کرج شنبه صبح در دفتر شهردار کرج برگزار خواهد شد.

 

ربی سعادت سرپرست شهرداری کرج گفت: امید با تلاش نشترک شورا و شهرداری کرج خواسته های مردم مورد رسیدگی واقع شود و در این مدت با اسم سرنرست بتوانم خواسته های شورای شهر برای خدمت به مردم عملی کنم.

 

وی ادامه داد: در این مدت که با اسم سرپرست شهرداری کرج سرگرم به کار خواهم بود به جد تلاش می کنم تا برای بهتر شدن امور اجرایی قدم بردارم و خدمات بیشتری به مردم و شهر ارایه دهم.

 

در این نشست حسین محمدی عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: در ابتدای مرداد ماه مکاتبه ای با شهردار وقت داشتیم و درخواست موقعیت موجود شامل ساختار نیروی انسانی، میزان بودجه شهرداری، برنامه های در دست اقدام و یا سقف بدهی های واضح شده برای این نهاد را داشتیم که مقرر شده بود تا ۱۲ مردادماه این خبر ارایه شود با اینحال این مهم تا به این لحظه عملی تشده است.

 

ایشان پیشتر گفت: در فرصتی که سرپرست شهرداری کرج تصدی این سمت را عهده دار است این امیدواری می باشد که این خبر ارایه شود.

 

این عضو شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: با استناد به گزارش های ارایه شده از جهت بودجه و سیستم مالی شهرداری با رکود مواجه است و این امیدواری می باشد که با مدیریت کارآمدی سرپرست تازه شهرداری کرج به نیروی های انسانی شاغل در شهرداری اطمینان خاطر بابت تحت کنترل بودن این موارد داده شود.

 

پیشتر درخواست های مطرح شده از جانب عضو های شورای اسلامی شهر کرج، اکبر سیلم نژاد دبیر دوم شورا خواستار ارایه گزارش برنامه عملیاتی درون سازمانی شهرداری شد و اضافه کرد: نیاز است مراجعات مردم به شهرداری ها در طول مدتی که سرپرست تازه عهده دار سمت شهردار کرج است به طرز کامل رصد شده و برای رسیدگی مورد بررسی قرار داده شود.

 

عباس زارع دیگر عضو شورای اسلامی شهر کرج اشاره نمود: مردم کرج و بسیاری از شهرهای بزرگ ایران در ۲۹ اردیبهشت کار بزرگی انجام داده و نیام بسیار بزرگی را به مدیران و کارگزاران جامعه ترایه دادند.

 

وی تشریح کرد: بعد از اجرا انتخابات شورای اسلامی شهر پیامی با قدرت معنوی پخش شده که سرنوشت شهرها را تغییر خواهد داد و صداقت و سلامت را در خود قرار داده است و در این راستا قدرتی بوجود آمد که در سایه آن مردم بدون کوچکترین پرسشی به اعمال نمایندگان خود در شورای اسلامی شهر اعتماد کامل می کنند.

 

پیشتر نشست زارع از عضو های شورای اسلامی شهر کرج  خواستار ارایه گزارش در باب موقعیت مالی شهرداری کرج شد تا بتوان با استناد به آن تصمیمات اصولی اخذ کرد و اضافه کرد: شهر ما با گرفتاری های فراوانی روبرو است و شورا اسلامی شهر این آمادگی را دارد که همراه با سرپرست شهرداری به تمامی این دغدغه های رسیدگی کند.

 

وی عنوان کرد: مردم درمقایسه با کمبودها معترض هستند و شورای پنجم با سرلوحه قراردادن این موصوع باید به نبارزه با آم بمردازند و همراه با آن مردم شهر شفافیت می خواهند. وجود تبعیض از مواردی است که نردم را دلخور کرده است و باید این را از بین برد.

 

وی ادامه داد: با بحران های جدی محیط زیستی مواجه هستیم که در ماه های آتی مسئله وارونگی هوا به ان اضافه می شود. 

 

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: تولید و سازهای غیر مجاز و گسترش حاشیه نشینی و به علاوه از طرف دیگر بحث امضاهای اشتباهی که گاهی از جانب عده ای مدیران شهری انجام می شود باید مورد استقبال قرار داده شود.

 

فریده بزنی بیرانوند خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج در این نشست تشریح کرد: با استناد به اینکه زنان بخش عمده ای از جامعه هستند با اینحال علیرغم احساس مسئولیت و شایستگی که دارند در پست های مدیریتی نادیده گرفته می شوند که باید با این مسئله مقابله کرد.

 

پیشتر نشست و در شرح روند اجرا جلسات شورای پنجم شهر کرج ، نبیونی مدیرکل شورای شهر گفت: از ابتدای نتیجه رسمی انتخابات شورای اسلامی شهر،  جلسات متخبین با تشکیل کارگروه های مختلف شامل بررسی موقعیت حال حاضر شهر کرج، کارگروه برنامه ریزی کوتاه مدت و کارگروه بررسی مهم های انتخاب شهردار تشکیل شد.

 

ایشان پیشتر گفت: پیشتر و در بررسی مهم های انتخاب شهردار با استناد به فاکتورهای مدنظر اسم افرادی برای این سمت مطرح شد که بالاخره ۵ نفر انتخاب برای ارایه برنامه عملیاتی خود تعیین شدند و ارایه برنامه در سه بخش ارایه، جواب دادن به پرسش ها و بیان نقطه نظرها کاندیده ها مطرح شد.

 

وی ادامه داد: در نشست بعد از ارایه نقطه نظرها عضو های شورای اسلامی شهر در باب انتظارات از کاندیداهای شهرداری کرج ، مردها مصطفی سلیمی و اصغر نصیری با اسم آیتم‌های نهایی انتخاب شدند که در این نشست در باب اینکه برای انتخاب گزینه نهایی شهرداری کرج تصمیم گیری شود یا نه به بحث خواهیم پرداخت.

 

با استناد به این خبر، در جستجوی رای گیری مجدد در صحن علنی شورای اسلامی شهر کرج اصغر نصیری با کسب ۸ رای از ۱۳ رای با اسم شهردار کرج انتخاب شد.

گزارش از رویا منیری

شورای شهر کرج مرقد امام راحل

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات