کد خبر : 5235
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عضو های شورای شهر کرج با لایحه ۲۵ میلیارد تومانی کارخانه آسفالت موافقت کردند بسته هستند
17 views بازدید

عضو های شورای شهر کرج با لایحه ۲۵ میلیارد تومانی کارخانه آسفالت موافقت کردند

در نهمین نشست رسمی شورا:عضو های شورای شهر کرج با لایحه ۲۵ میلیارد تومانی کارخانه آسفالت موافقت کردند لایحه دو فوریتی خرید مصالح، قیر، ابزارهای، پرداخت ها به مشاور و پیمانکار جهت تولید آسفالت، صبح امروز در نشست رسمی شورای شهر کرج مطرح شد و عضو های شورای شهر با اختصاص مبلغ ۲۵ میلیارد تومان به این لایحه موافقت کردند. به نوشته […]

در نهمین نشست رسمی شورا:
عضو های شورای شهر کرج با لایحه ۲۵ میلیارد تومانی کارخانه آسفالت موافقت کردند

لایحه دو فوریتی خرید مصالح، قیر، ابزارهای، پرداخت ها به مشاور و پیمانکار جهت تولید آسفالت، صبح امروز در نشست رسمی شورای شهر کرج مطرح شد و عضو های شورای شهر با اختصاص مبلغ ۲۵ میلیارد تومان به این لایحه موافقت کردند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در نهمین نشست رسمی شورای شهر کرج لایحه دو فوریتی اختصاص مبلغ ۲۵ میلیارد تومان جهت خرید مصالح، قیر، ابزارهای، برداخت ها به مشاور و پیمانکار جهت تولید آسفالت و واگذاری آن به سازمان عمران مطرح گردید و بعد از بیان نقطه نظرها عضو های شورای شهر و نمایندگان شهرداری این لایحه به تصویب رسید.
 
احد رسولی، مدیرعامل کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از آسفالت معابر به روش تکه دوزی گفت: تمامی سازمانهای حاکمیتی باید جهت اداره صحیح شهر با مدیریت شهری در تعامل باشند، به علاوه از طرف دیگر در خصوص بافت های فرسوده به توجه به اینکه بررسی ها کافی پیرامون این مسئله صورت گرفته است، هنوز بیننده اجرا دفاتر نوسازی بافت های فرسوده در شهر نیستیم.
 
فرج اله ایلیات، عضو شورای شهر کرج نیز با بیان اینکه این رفتار بار مالی برای شهرداری کرج بهمراه نخواهد داشت گفت: این گزینه برنامه ریزی شده است به روش  ۵۰درصد نقدی و ۵۰ درصد تهاتر باشد که در شکل یک تقسیم بندی می توان خرید قیر را از ردیف نقدی و ابزارهای آن را از ردیف تهاتری تامین کرد.
 
پیشتر عباس زارع مدیرعامل کمیسیون برنامه و بودجه با شرح اینکه هم اینک از همه ظرفیت کارخانه آسفالت کرج استفاده نمی شود، گفت: اگر از مرحله تولید تا پخش آسفالت شامل یک روند جامع باشد که با استناد به آن این رفتار صورت گیرد نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.
 
ایشان پیشتر با تشریح اینکه هزینه تمام شده در رقابت با بخش خصوصی ارزش بسیاری دارد اضافه کرد: چون هزینه تهیه قیر برای کارخانه آسفالت از جانب شهرداری تامین می شود امید است در بحث گسترش سطح تولید کارخانه اعمال مهمی انجام شود.
 
مهدی حاجی قاسمی مدیرعامل کمیسیون عمران شورای شهر کرج در تشریح این لایحه با بیان اینکه آسفالت تولیدی این کارخانه بسیار مرغوب است، گفت: نیاز است تا در باب پخش  و اجرای آسفالت در سطح شهر کنترل بیشتری صورت گیرد.
 
ایشان پیشتر درخواست کرد که این قید به لایحه اضافه شود که تمامی آسفالت ضروری شهرداری تامین شود.
 
ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است این لایحه با قید اینکه ۲۵ میلیارد تومان برای خرید قیر و ایر ملزومات از نمونه پرداخت به پیمانکار و مشاور است، به تصویب رسید تا با اجرای آن به احیای فعالیت موثر کارخانه آسفالت کمک شود.

زهرا قاسمي

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات