کد خبر : 5181
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عضو های شورای شهر کرج خواستار باطل جلسات غیر علنی شدند بسته هستند
13 views بازدید

عضو های شورای شهر کرج خواستار باطل جلسات غیر علنی شدند

عضو های شورای شهر کرج خواستار باطل جلسات غیر علنی شدند/ هفتمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج با ریاست محمد نبیونی و حضور عضو های شورا تشکیل شد که یکی از موارد مطرح شده درخواست چندین عدد از عضو های شورای شهر مبنی بر باطل جلسات غیر علنی و شفاف سازی و روشن شدن افکار عمومی بود. به نوشته پایگاه خبری […]


عضو های شورای شهر کرج خواستار باطل جلسات غیر علنی شدند/

هفتمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج با ریاست محمد نبیونی و حضور عضو های شورا تشکیل شد که یکی از موارد مطرح شده درخواست چندین عدد از عضو های شورای شهر مبنی بر باطل جلسات غیر علنی و شفاف سازی و روشن شدن افکار عمومی بود.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، رحیم خستو عضو شورای اسلامی شهر کرج در این خصوص گفت: شورای پنجم با شعار شفاف سازی و اتاق شیسشه ای روی کار آمده است و اجرا جلسات غیر علنی با اهداف پیش بینی شده شورا مغایرت دارد.
 
وی اظهار داشت: در جلسات غیر علنی سلامت، صداقت و شفافیت کار شورا را از بین می برد.
 
خستو ادامه داد: اگر در شورای شهر کاری انجام می شود تماماً به نفع مردم و شهر است پس مردم می بایست از تمام تصمیمات آگاه باشند.
 
پیشتر فرج اله ایلیات با اسم مخالف درخواست فوق اظهار داشت: اگر چه اجرا جلسات علنی باعث روشن شدن افکارعمومی می گردد و شفاف سازی را بهمراه دارد با اینحال گاها ضرورت دارد تا جلسات به روش غیر علنی برگزار شود تا عده ای ابهامات و مسائل رفع گردد.
 
احد رسولی عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز با تاکید بر علنی برگزار شدن جلسات رسمی شورای شهر  و با بیان اینکه اجرا جلسات علنی باعث اعتماد سازی شهروندان خواهد شد، اظهار داشت: اگر برنامه ریزی شده است، جلساتی بدون حضور اصحاب رسانه و شهروندان برگزار شود باید خارج از ساعات اعلام شده باشد.

عباس زارع مدیرعامل کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج نیز بر اجرا جلسات علنی تاکید کرد و گفت: شورای شهر برای اموال شهر تصمیم می گیرد پس نیازی برای اجرا جلسات غیر علنی ندارد.
 
وی به رعایت حقوق شهروندی و حفظ شئونات این مهم تاکید کرد و حقوق اولویت شورای پنجم تحقق حقوق شهروندی در تمام مسائل شهری است.

 

رویا منیری

شفاف سازی جلسات غیر علنی افکار عمومی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات