کد خبر : 5295
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عملکرد سری های شهرداری کرج با یکدیگر فاصله معناداری دارد بسته هستند
12 views بازدید

عملکرد سری های شهرداری کرج با یکدیگر فاصله معناداری دارد

دکترنصیری؛عملکرد سری های شهرداری کرج با یکدیگر فاصله معناداری دارد شهردار کرج با بیان اینکه عملکرد سری های شهرداری این کلانشهر با یکدیگر فاصله معناداری دارد، عنوان کرد: رفع این مسئله نیاز به برنامه‌ریزی مدون با لحاظ دیدگاه های علمی و تخصصی در عرصه های مختلف سری مدیریت شهری دارد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در اولین […]

دکترنصیری؛
عملکرد سری های شهرداری کرج با یکدیگر فاصله معناداری دارد

شهردار کرج با بیان اینکه عملکرد سری های شهرداری این کلانشهر با یکدیگر فاصله معناداری دارد، عنوان کرد: رفع این مسئله نیاز به برنامه‌ریزی مدون با لحاظ دیدگاه های علمی و تخصصی در عرصه های مختلف سری مدیریت شهری دارد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در اولین حضور خود در نشست رسمی شورای اسلامی شهر این کلانشهر که صبح امروز در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد، گفت: اکنون مسئولیت  سنگینی به‌ عنوان شهردار متوجه بنده شده است.
 
وی با بیان اینکه از این مسئولیت به‌ عنوان امانت برای خدمت به مردم سود خواهم برد، اضافه کرد: مطالبات حقیقی مردم در انتخاب عضو های شورای شهر واضح است؛ با این شرایط عملکرد سری مدیریت شهری باید به‌گونه‌ای باشد که توان پاسخگویی به مردم را به نحو خوب داشته باشد.
 
شهردار کرج با تأکید بر لزوم شفاف‌سازی و جلب اعتماد شهروندان، اظهارداشت: باید مکان مردم را فراتر از شعار مورد استقبال قرار داد و عرصه را برای حضور آنها با اسم ناظر بر عملکرد مدیران ممکن کرد.

نظارت قانونی شورا، عملکرد شهرداری را ارتقاء می دهد

دکتر نصیری در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه نظارت شورا بر عملکرد شهرداری یک نظارت قانونی است، گفت: اگر این نظارت قانونی، قوی‌تر باشد بی شک عملکرد شهرداری نیز بهتر خواهد بود و قادریم بگوییم، پاسخگویی به عضو های شورای شهر در اصل پاسخگویی به شهروندان است.
 
وی با تاکید بر اینکه شهرداری در دوره حال حاضر از مسائل حاشیه‌ای به دور خواهد بود و تلاش خود را معطوف به اجرای برنامه‌های معرفی‌شده خواهد نمود، اضافه کرد: تشریح وضع موجود شهرداری در صدر برنامه های تدوین شده نیست چرا که آگاهی کاملی در این خصوص دارم.

نصیری پیشرفت حمل‌ونقل شهری و رسیدگی به برنامه قطار شهری را مهم  ارزیابی کرد و اضافه کرد: سود شهرداری از ابتدای سال تا اینجای کار رضایت‌بخش نبوده است، به‌طور قطع اولویت‌های معرفی‌شده به منظور ساماندهی این مهم به ترتیب اولویت اجرا می شود.

وی با تأکید بر اینکه قداست مکان و مسئولیت محول شده، حفظ خواهد شد، عنوان کرد: جدیت در پیگیری تحقق مطالبات به‌حق مردم، رعایت حقوق ارباب‌رجوع و شهروندمداری از مهمترین سیاست های در مقابل شهرداری کرج است که این مسئله باید بیش از قبلی مورد استقبال کارکنان شهرداری نیز قرار گیرد.
 
شهردار کرج، سرعت بخشیدن به خدمات اداری و جلوگیری از اتلاف وقت به علاوه از طرف دیگر تلاش برای گسترش درآمدهای پایدار شهری را از نمونه اولویت های مهم پیش بینی شده شهرداری کرج در دوره حال حاضر خواند و گفت: از دیگر موضوعات مهم شناسایی نیروهای توانمند، کارشناس و جوان شهرداری با نیت سود مندی  از ظرفیت های تخصصی این مردم جهت پیشرفت و ارتقاء شهر در ابعاد مختلف است.

دکتر نصیری به انتقاد عده ای کسبه‌های شهر به‌باعث فعالیت دست‌فروشان و سد معابر شهری اشاره نمود و گفت: این مسئله در اولین فرصت در مدار رسیدگی قرار می گیرد.

وی با عنوان این مسئله که در برنامه کوتاه‌مدت تدوین شده به رفع مساله‌های شهرداری و پاسخگویی به مردم با حضور در مساجد خواهیم پرداخت، گفت: با استناد به سیاست گذاری های صورت گرفته مسجد را به نوعی کانون اصلی مراجعات مردمی قرار داده‌ایم.
 
شهردار کرج در انتهای ابراز امیدواری کرد: تا انتهای سال جاری بیننده تفاوت تولید کننده و مفید در عرصه های مختلف شهری بنا شده بر  تامین انتظارات شورای شهر و شهروندان باشد.
 

رویا منیری

سری شهرداری هماهنگی علمی و تخصصی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات