کد خبر : 2150
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عملیات اجرایی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی فردیس شروع شد بسته هستند
22 views بازدید

عملیات اجرایی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی فردیس شروع شد

به نوشته اخبار البرز با استناد به گفته مهر، خسرو ارتقایی بعدازظهر شنبه در مراسم شروع عملیات اجرایی بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی فردیس، اظهار کرد: این بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پیش بینی شده است و تا ۳۰۰ تختخواب نیز قابل پیشرفت دارد. ارتقایی ابراز امیدواری کرد با احداث این بیمارستان بخش عمده ای از مشکلات عرصه بهداشت و درمان شهرستان فردیس حل شود.به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز […]


به نوشته اخبار البرز با استناد به گفته مهر، خسرو ارتقایی بعدازظهر شنبه در مراسم شروع عملیات اجرایی بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی فردیس، اظهار کرد: این بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پیش بینی شده است و تا ۳۰۰ تختخواب نیز قابل پیشرفت دارد.


ارتقایی ابراز امیدواری کرد با احداث این بیمارستان بخش عمده ای از مشکلات عرصه بهداشت و درمان شهرستان فردیس حل شود.به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز شهرستان فردیس تا به این لحظه از حداقل قابلیت ها در عرصه بهداشت و درمان دارا نبوده است.


ارتقایی سرانه تخت بیمارستانی البرز از ابتدای دولت یازدهم را ۰/۴ به ازای هر هزار نفر اطلاع داد و گفت: با سود برداری از برنامه های در دست اجرا این سرانه به ۱/۴ تخت به ازای هر هزار نفر خواهد رسید و این مهم جهشی بزرگ در عرصه بهداشت و درمان استان خواهد بود.


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: با احداث بیمارستان محمدشهر ساکنان بخش غربی شهرستان فردیس می توانند از این بیمارستان بهره ببرند که با اجرای این برنامه بخش زیادی از مشکلات مردم مرتفع خواهد شد.


ایشان در قسمت دیگری به انتخابات مستقل شورای شهر شهرستان فردیس اشاره نمود و گفت: با تشکیل شورای شهر مستقل شهرستان فردیس دو منطقه سه و ۱۰ شهرداری کرج به شهرستان فردیس اختصاص پیدا خواهند کرد

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات