کد خبر : 4730
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عملیات خاکریزی و تسطیح در بلوار لاله ها اجرا شد تعویض و جابجائی تابلوهای ترافیکی در سطح منطقه ۱ کرج بسته هستند
9 views بازدید

عملیات خاکریزی و تسطیح در بلوار لاله ها اجرا شد تعویض و جابجائی تابلوهای ترافیکی در سطح منطقه ۱ کرج

عملیات خاکریزی و تسطیح در بلوار لاله ها اجرا شد / تعویض و جابجائی تابلوهای ترافیکی در سطح منطقه ۱ کرج مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج از اجرای عملیات خاکریزی و تسطیح در بلوار تازه تاسیس لاله ها طی روزهای واپسین اطلاع داد و گفت: در راستای گسترش ایمنی خودروهای عبوری و به منظور جلوگیری از توقف غیر مجاز در سطح منطقه درمقایسه با […]


عملیات خاکریزی و تسطیح در بلوار لاله ها اجرا شد / تعویض و جابجائی تابلوهای ترافیکی در سطح منطقه ۱ کرج

مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج از اجرای عملیات خاکریزی و تسطیح در بلوار تازه تاسیس لاله ها طی روزهای واپسین اطلاع داد و گفت: در راستای گسترش ایمنی خودروهای عبوری و به منظور جلوگیری از توقف غیر مجاز در سطح منطقه درمقایسه با تعویض و تغییر تابلوی توقف مطلقا ممنوع اقدام گردید.

علیرضا کیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: طی روزهای واپسین عملیات تجمیع ضایعات در بلوار شریعتی به متراژ ۱۵ مترمربع و تجمیع نخاله در پارک مهران به متراژ ۶ مترمکعب به اجرا درآمده است.

این مسئول گفت: به علاوه از طرف دیگر عملیات خاکریزی در بلوار جدیدالاحداث لاله ها به متراژ ۱۲۰ مترمربع و در بلوار استقلال شمالی حاشیه سازمان آب به متراز۱۵ مترمربع صورت گرفته است.

کیان پیشتر از کاشت گل و گیاه به تعداد ۵۴ بوته در پارک ایران زمین اطلاع داد و گفت: عملیات کمپرسورزنی به متراژ ۲۵ مترو لوله گذاری رینگ نیز جهت اتصال آب خام در بلوار شریعتی انجام شده است.

وی از دیگر اعمال این منطقه به اجرای عملیات تعویض و جابجائی هشت فقره تابلوهای پارکبان و توقف مطلقا ممنوع در بلوار طالقانی شمالی و بازسازی انواع تابلوهای ترافیکی تقریبا ۲۰ فقره اشاره نمود و گفت: این مهم با نیت ارتقاء امنیت عابران پیاده اجرایی شده است.

این مسئول اظهار داشت: به جهت جلوگیری از توقف های غیرمجاز وسایل نقلیه در تقاطع بهار، نصب دو فقره تابلوی توقف مطلقا ممنوع و مکمل حمل با جرثقیل اجرایی شده و یک فقره تابلوی خیابان یکطرفه در پایین پل آزادگان در راستای ساماندهی ترافیک عبوری و در جزیره ترافیکی خیابان بهار جهت نما و جان پناه ترافیکی نصب گردیده است.

مدیر منطقه  ۱ شهرداری کرج در انتهای با تاکید بر اینکه باید تمهیدات ویژه و ضروری برای ارتقاء ضریب امنیت عابران پیاده اتخاذ گردد، اظهار داشت: رسیدن به این مهم از اولویت‌ هایی است که متولیان و ابزار‌ های ذیربط با مسئله ترافیک بر انجام آن تاکید دارند و در این منطقه نیز با جدیت تمام پیگیری می شود.


 

سمیه احمدی

اجرای عملیات تسطیح ترافیکی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات