کد خبر : 4692
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۰۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عملیات پیشرفت محیط سبز در منطقه ۸ شهرداری کرج شروع شد بسته هستند
17 views بازدید

عملیات پیشرفت محیط سبز در منطقه ۸ شهرداری کرج شروع شد

به نوشته پایگاه خبری اخبارالبرز با استناد به گفته مدیریت شهری کرج، محمدرضا سیفی  با اعلام این خبر گفت: عملیات نخاله برداری و تسطیح نوار محیط سبز خیابان گلستان واقع در بلوار جمهوری که در راستای افزایش دغدغه های ترافیکی در بلوار ماهان–جمهوری و میدان جمهوری به سود برداری رسید، شروع شد.   مدیرمنطقه ۸ کرج اضافه کرد: با مبدل محیط حاشیه […]


به نوشته پایگاه خبری اخبارالبرز با استناد به گفته مدیریت شهری کرج، محمدرضا سیفی  با اعلام این خبر گفت: عملیات نخاله برداری و تسطیح نوار محیط سبز خیابان گلستان واقع در بلوار جمهوری که در راستای افزایش دغدغه های ترافیکی در بلوار ماهان–جمهوری و میدان جمهوری به سود برداری رسید، شروع شد.

 


مدیرمنطقه ۸ کرج اضافه کرد: با مبدل محیط حاشیه ی خیابان گلستان به محیط سبز، ضمن تجمیع نخاله و ساماندهی این فضا و مبدل آن به محیط سبز، گام موثری در گسترش سرانه ی محیط سبزدرمنطقه برخواهیم داشت.

این مسئول با تاکید بر رعایت معیارها و استانداردهای پیشرفت عرصه‌های سبز، یادآور شد: با استناد به تغییر و تفاوت صورت گرفته در گستره زندگی شهرنشینی، ایجاد محیط سبز وسیع از نیازهای ضروری شهری به شمار می آید که باید در برنامه ریزی های شهری مورد استقبال مدیران ارشد قرار بگیرد.

مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج، یکپارچه سازی درختان و ایجاد باغچه های نواری در سطح معابر منطقه، اجرای سیستم آبیاری قطره ای و دیزاین، اجرا و کاشت گل و نهال در سطح منطقه را از نمونه اعمال انجام شده به منظور گسترش سرانه محیط سبز در منطقه دانست.

سیفی پیشتر، کارکرد تفریحی، تعدیل آلودگی هوا، ارتقاء سلامت جسمی و روحی شهروندان و زیباسازی محیط را از اصلی ترین کارکردهای محیط سبز شهری عنوان کرد و بر ضرورت برنامه‌ریزی به منظور پیشرفت محیط سبز شهری تاکید کرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات