کد خبر : 6335
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰:۱۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای فاز تازه برنامه های آوا و سیمای اینترنتی مدیریت شهری کرج کلید خورد بسته هستند
10 views بازدید

فاز تازه برنامه های آوا و سیمای اینترنتی مدیریت شهری کرج کلید خورد

موسوی اطلاع داد:فاز تازه برنامه های آوا و سیمای اینترنتی مدیریت شهری کرج کلید خورد سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج از شروع فاز تازه ای از برنامه های رادیو و سیمای اینترنتی مدیریت شهری کرج اطلاع داد. سید علیرضا موسوی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: این سری […]

موسوی اطلاع داد:
فاز تازه برنامه های آوا و سیمای اینترنتی مدیریت شهری کرج کلید خورد

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج از شروع فاز تازه ای از برنامه های رادیو و سیمای اینترنتی مدیریت شهری کرج اطلاع داد.

سید علیرضا موسوی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: این سری که تشکیل شده از فایل های صوتی و تصویری گفتگو با مدیران شهری است، از شنبه ۲۲ دی ماه جاری فعالیت خود با شیوه تازه ای شروع می کند.

وی با اشاره به اینکه رادیو اینترنتی مدیریت شهری دهه فجر سال ۹۳ و سیمای اینترنتی این سری در مرداد ۹۵ اجرا شد و تا به این لحظه بازخورد آن در مطالب آموزشی مختلف اعم از آموزش های شهروندی، اطلاع رسانی گسترده از عملکرد شهرداری به شهروندان مطلوب بوده است، گفت: این سری از تاریخ گفته شده، هر روزه در چهار فرصت با مدیران ارشد شهری، مدیران جاهای ۱۰ گانه، روسای سازمانها، عضو های شورای اسلامی شهر و معاونتها به گفتگو می نشیند.

این مسئول هدف از فعالیت این سری را برقراری رابطه صمیمی با شهروندان و گسترش آگاهی شهروندان از خدمات معرفی شده در شهر ذکر و عنوان کرد: گفتگو و گفتگو، وقایع و اتفاق، سخنرانی، اخبار و گزارش، موسیقی، قصه های شهری، کتاب اینطور گفته میشود که، شعر و ادب، آموزش و برنامه های ترکیبی، مذهبی از نمونه بخش های رادیو اینترنتی مدیریت شهری کرج به حساب می آید.

موسوی اضافه کرد: کرج شناسی از دیگر بخش های آوای مدیریت شهری کرج است که به معرفی شهر و روستاهای اطراف کرج و اماکن زیارتی و تاریخی می پردازد که این مسئله کمک شایانی به شناخت استان البرز از لحاظ جغرافیایی می کند.

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، اجرا سیمای اینترنتی را نیز اقدامی بسیار مطلوب و ارزشمند ارزیابی و خاطرنشان کرد: جهان امروز، جهان محیط مجازی است و روابط عمومی ها باید خود را به سلاح و ابزار موجود در این فضا تجهیز کرده و با قابلیت ها به روز و ابزارهای کافی در جهان رسانه و محیط مجازی قد علم کنند؛ اگر اینطور نباشد با سقوط و تباهی همراه خواهند بود.

این مسئول در انتهای یادآور شد: شهروندان می توانند با تهیه عکس ها و خبرها تصویری از مشکلات شهری، این معلومات را در سایت سیمای اینترنتی بارگذاری کرده و به دید مدیران برسانند.


 

نازنین فرضی زاده

رادیو اینترنتی سیمای اینترنتی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات