کد خبر : 4714
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای فرهنگ زیربنای تحول و موتور پیشرفت یک جامعه است بسته هستند
29 views بازدید

فرهنگ زیربنای تحول و موتور پیشرفت یک جامعه است

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته پایگاه خبری مدیریت شهری میرابراهیم صدیق اظهارداشت: آنچه به نظر می رسد آن است اقتصاد ایران جا برای کار بسیار دارد و این روش در یک همگرایی و با یک عزم ملی و پیشرفت فرهنگی قابل حل است. صدیق بیان داشت: بستر تحول اقتصادی، فرهنگ است و ما برای ایجاد پیشرفت و رفاه چاره ای جز […]


به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته پایگاه خبری مدیریت شهری میرابراهیم صدیق اظهارداشت: آنچه به نظر می رسد آن است اقتصاد ایران جا برای کار بسیار دارد و این روش در یک همگرایی و با یک عزم ملی و پیشرفت فرهنگی قابل حل است.

صدیق بیان داشت: بستر تحول اقتصادی، فرهنگ است و ما برای ایجاد پیشرفت و رفاه چاره ای جز انجام کار فرهنگی و اصلاح ساختار ها نداریم.

وی، فرهنگ را با اسم پایین بنای هر تحول دانست و ادامه داد: در صورت توجه به مسئله ی مهم فرهنگ می توان موتور پیشرفت را به حرکت درآورد باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که در نگاه ارزشی ایرانی – اسلامی، عنصر های فرهنگی محرک از نمونه جلب رضایت مردم، ارتقاء خدمت، کارآمدی، توجه به مسئله لحظه، ارزش کار، ارزش سرمایه، ارزش نیروی  مولد و کارآفرین، ایجاد کنندگان شغل و … فراوان است.

این مسئول گفت: امید است در سال جاری اقتصاد نابسامان ایران با سود گیری از مولفه های پایدار فرهنگی و تلاش و کار ایرانی در مسیر پیشرفت و تعالی قرار گیرد. آنچه با اسم یک ضرورت در اینجا می توان مطرح کرد آن است، هر تحول اقتصادی فرهنگی  باید در بستر مدیریت جهادی محقق شود یعنی بدور از تنگ نظری از همه توان ها استفاده شود.

این عضو شورای شهر کرج تاکید کرد:  اگر مدیریت علمی و جهادی در این بستر محقق شود یقیناً راه برای فائق آمدن بر مشکلات امکان دارد. با شرایطی که ملت ما در دوران ۸ سال دفاع  مقدس در سایه عزم و اراده ملی و همدلی و با سود گیری عنصر های فرهنگی برهمه مشکلات غلبه یافتند امروز  نیز  هجمه دیگر  به اسم هجمه اقتصادی و فرهنگی علیه ما گسترده شده است که چاره کار وحدت  و همدلی و بازگشت به مدیریت جهادی است

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات