کد خبر : 5999
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای فصل تازه ای از انضباط ترافیکی در کرج رقم می خورد بسته هستند
25 views بازدید

فصل تازه ای از انضباط ترافیکی در کرج رقم می خورد

فصل تازه ای از انضباط ترافیکی در کرج رقم می خورد شهردار کرج گفت: به منظور سود برداری های انتظامی و ترافیکی، به علاوه از طرف دیگر مدیریت هوشمند ترافیک شهر، نیروهای پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری این کلانشهر مستقر می شوند. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با حضور فرمانده نیروی انتظامی و مدیرعامل پلیس راهور استان البرز […]


فصل تازه ای از انضباط ترافیکی در کرج رقم می خورد

شهردار کرج گفت: به منظور سود برداری های انتظامی و ترافیکی، به علاوه از طرف دیگر مدیریت هوشمند ترافیک شهر، نیروهای پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری این کلانشهر مستقر می شوند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با حضور فرمانده نیروی انتظامی و مدیرعامل پلیس راهور استان البرز در مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، راهکارها و عرصه های هم کاری متقابل میان پلیس و این سری به منظور مدیریت هوشمند ترافیک شهر، به وسیله مدیران ارشد شهری و استانی مورد بررسی قرار گرفت.

شهردار کرج با بیان اینکه شهرداری این کلانشهر، آمادگی کامل را برای استقرار نیروهای پلیس راهور و نیروی انتظامی در مرکز کنترل و ترافیک سری دارد، گفت: با استناد به قابلیت ها موجود در این سری و سود برداری های انتظامی و ترافیکی، می توان اعمال بسیار موثری را در شهر به منظور ارتقای کیفی حمل و نقل عمومی، کاهش ترافیک و تخلفات رانندگی اجرایی کرد.

دکتر اصغر نصیری اضافه کرد: با گسترش هم کاری میان شهرداری کرج و دیگر ابزار های ذیربط در عرصه ترافیکی، باعث استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های ترافیکی این سری می شود و این کلانشهر را به مدیریت واحد و هوشمند ترافیکی نزدیک می کند.

وی یادآور شد: دوربین های نظارتی مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج که در نقاط مختلف شهر نصب شده اند، نقش بازدارنده ای را در وقوع تخلفات ترافیکی و جرایم اجتماعی دارند و غیر از روان سازی ترافیک، احساس امنیت و کاهش تخلفات و حوادث را نیز در جستجوی دارند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در طول این بازدید مقرر شد، با استقرار نیروهای پلیس راهور استان البرز در مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، تخلفات ساکن اعمال شوند، به این صورت که اپراطور پلیس مستقر در این مرکز، از روش دوربین های نظارتی نصب شده در شهر، تخلفات را رصد و ثبت می کند و این تخلفات و اعمال قانون از روش اداره پست و یا پیامک به متخلفان اعلام می شود.

به علاوه از طرف دیگر با رایزنی های مدیران ارشد شهری و استانی کرج، اجرا سامانه هوشمند ثبت تخلف از نمونه کنترل ورود به برنامه ترافیک، ثبت سرعت و عبور از چراغ قرمز در مسیر پیش روی قرار گرفت تا این مهم به هر میزان سریعتر با تامین زیرساخت های ضروری عملیاتی شود و اینگونه تخلفات بدون دخالت عوامل انسانی ثبت و مشمول جریمه شوند.


 

استقرار نیروی پلیس کنترل ترافیک

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات