کد خبر : 3053
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای قاچاقچی لوازم الکتریکی درالبرز دستگیر شد بسته هستند
7 views بازدید

قاچاقچی لوازم الکتریکی درالبرز دستگیر شد

قاچاقچی لوازم الکتریکی درالبرز دستگیر شد سایتهای اینترنتی : دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز از دستگیری قاچاقچی لوازم الکتریکی دراین استان خبرداد .    به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته ایرنا ؛ علی اکبر زارعی نژاد اضافه کرد: این قاچاقچی یک هزار و ۸۵۰ عدد لوازم الکتریکی را […]

قاچاقچی لوازم الکتریکی درالبرز دستگیر شد سایتهای اینترنتی : دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز از دستگیری قاچاقچی لوازم الکتریکی دراین استان خبرداد .   


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته ایرنا ؛ علی اکبر زارعی نژاد اضافه کرد: این قاچاقچی یک هزار و ۸۵۰ عدد لوازم الکتریکی را در یک ابزار خودرو جاسازی کرده بود .وی ادامه داد: در پی کنترل محورهای مواصلاتی استان البرز ازسوی ماموران ایمنی و انتظامی به این خودروی سواری مشکوک شده و بعد از بازرسی کالای الکتریکی قاچاق را کشف کردند . زارعی نژاد گفت: این قاچاقچی از یکی از شهرهای شمال غربی کشور عازم تهران بود که دراجرای برنامه تدابیر قرارگاه جلوگیری از قاچاق کالا به دام افتاد.

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات