کد خبر : 6276
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای قراردادهای مازاد در عرصه ماشین آلات استیجاری حذف شوند بسته هستند
14 views بازدید

قراردادهای مازاد در عرصه ماشین آلات استیجاری حذف شوند

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری که در نشست شورای برنامه ریزی پنج شنبه ۱۴ دی ماه در سالن جلسات شهرداری کرج سخن بیان میکرد، گفت: بسیاری از این خودروها کار عملی متناسبی با مبالغ دریافتی انجام نمی دهند. وی، از مدیران خواست با تعیین و شناسایی این نوع خودروها، قراردادهای مازاد را حذف و درمقایسه با پرداخت حقوق و […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری که در نشست شورای برنامه ریزی پنج شنبه ۱۴ دی ماه در سالن جلسات شهرداری کرج سخن بیان میکرد، گفت: بسیاری از این خودروها کار عملی متناسبی با مبالغ دریافتی انجام نمی دهند.

وی، از مدیران خواست با تعیین و شناسایی این نوع خودروها، قراردادهای مازاد را حذف و درمقایسه با پرداخت حقوق و مزایای کافی و به موقع به نیروهای حقیقی و ماشین آلات اکتیو اقدام نمایند.

این مسئول با بیان اینکه شیوه های پرداخت به نیروها در این بخش قابل توجیه نیست، مدیران را برای تنظیم و معرفی به موقع صورت موقعیت ها و طی شدن به موقع روند اداری برای تامین اعتبار حقوق نیروها ملزم کرد.

وی تاکید کرد: لیست کارگران باید تا ۲۰ هر ماه از جانب پیمانکار به منطقه معرفی شده و برنامه ریزی برای واریز حقوق سروقت و به موقع آنها از همان لحظه شروع شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات