کد خبر : 6345
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰:۲۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای قطعات قدیمی بهشت سکینه س بازسازی شد بسته هستند
9 views بازدید

قطعات قدیمی بهشت سکینه س بازسازی شد

محمد یساولی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اطلاع داد و اضافه کرد: این مهم به منظور دسترسی راحت به قطعات قدیمی بهشت سکینه (س) انجام شد. این مسئول، تعداد قبور بازسازی شده در قطعه هفت را ۱۳۴ عدد ذکر و عنوان کرد: در این قطعه ۱۷۴ قبر تازه نیز ایجاد شد. وی با اشاره به اینکه در قطعه نوزادان […]

محمد یساولی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اطلاع داد و اضافه کرد: این مهم به منظور دسترسی راحت به قطعات قدیمی بهشت سکینه (س) انجام شد.

این مسئول، تعداد قبور بازسازی شده در قطعه هفت را ۱۳۴ عدد ذکر و عنوان کرد: در این قطعه ۱۷۴ قبر تازه نیز ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه در قطعه نوزادان نیز هزار و ۴۱۰ عدد قبر  بازسازی شده است، گفت: عملیات بازسازی قبور در قطعه هشت با تعداد ۱۵۵ قبر بازسازی شده و ایجاد ۴۳۷ قبر تازه به اتمام رسیده است.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج پیشتر به اجرای عملیات زیرسازی و روکش آسفالت برای تولید راه های دسترسی به سازمان اشاره و گفت: با توجه  به ایجاد راه های دسترسی بیشتر در آرامستان و به جهت سهولت در امر تردد مراجعین خصوصا در روزهای آخرهفته این امر محقق شد.

یساولی تناژ آسفالت مصرفی در عملیات گفته شده را حدود ۲۶ تن اطلاع داد و اضافه کرد: عملیات زیرسازی با مساحتی نزدیک به هفت هزار و ۷۱۹ متر مربع اجرا شده است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات