کد خبر : 3199
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱:۵۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای قهرمان البرزی تکواندوی جهان تنها یک میلیون تومان هدیه گرفته است بسته هستند
12 views بازدید

قهرمان البرزی تکواندوی جهان تنها یک میلیون تومان هدیه گرفته است

قهرمان البرزی تکواندوی جهان تنها یک میلیون تومان هدیه گرفته است خبر البرز: قهرمان البرزی تکواندوی دختران نوجوان جهان گفت: به توجه به آنکه اولین طلای تاریخ تکواندو ایران در قسمت بانوان را به دست آوردم تنها یک میلیون تومان هدیه گرفته ام.    به نوشته خبر البرز؛ˈکیمیا علیزادهˈ اضافه کرد:از دست مسوولان ناراحت نیستم با اینحال ای کاش بیشتر به ورزش ارزش می […]

قهرمان البرزی تکواندوی جهان تنها یک میلیون تومان هدیه گرفته است خبر البرز: قهرمان البرزی تکواندوی دختران نوجوان جهان گفت: به توجه به آنکه اولین طلای تاریخ تکواندو ایران در قسمت بانوان را به دست آوردم تنها یک میلیون تومان هدیه گرفته ام.   


به نوشته خبر البرز؛ˈکیمیا علیزادهˈ اضافه کرد:از دست مسوولان ناراحت نیستم با اینحال ای کاش بیشتر به ورزش ارزش می دادند ، بعد از هدیه یک میلیون تومانی استاندار البرز و پلاکارد زدن یک نماینده مجلس شورای اسلامی دیگر خبری از هدیه و هدیه نبوده است. وی با بیان اینکه من برای تکواندو و به خاطر شادی خانواده ام تلاش می کنم نه توجه مسوولان ، گفت: امیدوارم با کسب مدال های رنگارنگ و رسیدن به طلای المپیک بتوانم زحمت های خانواده ام را جبران کنم. ایشان در خصوص روزهای بعد از اخذ طلای جهانی اظهار کرد: روزهای خوبی را پشت سر می گذارم با اینحال بااین وجود از تمرین غافل نیستم و پایین نظر مربی ام مهرو کامرانی به روش منظم در حال کار کردن هستم ، عزیز فامیل شده ام و همه برای ایشان کادو می آورند با اینحال هدیه مادر بزرگ که سکه بوده را خیلی علاقه مندم. علیزاده با تشکر از خانواده و مربی اش گفت: قدردان خانواده وهمچنین مهرو کامرانی هستم ، این عزیزان با خدمات رسانی های خود مسیر موفقیت را برای من هموارکردند، امیدوارم بتوانم خواسته آنها که کسب مدال المپیک به وسیله من است را جامه رفتار بپوشانم. وی که در دوره متوسطه درس می خواهند، ادامه داد: در رویای ˈفیزیوتراپیستˈ شدن هستم با اینحال در چنین موقعیتی تکواندو را بیشتر علاقه مندم و امیدوارم روزی طلای المپیک را به دست آورم ، بعد از قهرمانی در جهان متوجه شدم هیچ چیزی غیر قابل دسترس نیست. کیمیا شانزده ساله مدتی قبل با بهتری دررقابتهای قهرمانی تکواندو جهان و دادن تنها یک امتیاز آن هم در دیدار فینال مقابل تکواندوکار آلمانی برای بار نخست در تاریخ ایران طلایی شد و اسم خود را برای در بیشتر مواقع در تکواندو ایران ثبت کرد.


 

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات