کد خبر : 5204
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای لایحه دو فوریتی باطل گسترش حقوق خارج از دستور العمل شورای دستمزد تصویب شد پیگیری پرداختهای نجومی بسته هستند
7 views بازدید

لایحه دو فوریتی باطل گسترش حقوق خارج از دستور العمل شورای دستمزد تصویب شد پیگیری پرداختهای نجومی

با نیت حفظ عدالت اجتماعی:لایحه دو فوریتی باطل گسترش حقوق خارج از دستور العمل شورای دستمزد تصویب شد/پیگیری پرداختهای نجومی عضو های شورای اسلامی شهر کرج به منظور حفظ عدالت اجتماعی و حقوق پرسنلی به لایحه دو فوریتی باطل گسترش حقوق خارج از دستور العمل شورای دستمزد رای مثبت دادند. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور وحیدی نائب مدیرعامل شورای […]

با نیت حفظ عدالت اجتماعی:
لایحه دو فوریتی باطل گسترش حقوق خارج از دستور العمل شورای دستمزد تصویب شد/پیگیری پرداختهای نجومی

عضو های شورای اسلامی شهر کرج به منظور حفظ عدالت اجتماعی و حقوق پرسنلی به لایحه دو فوریتی باطل گسترش حقوق خارج از دستور العمل شورای دستمزد رای مثبت دادند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، منصور وحیدی نائب مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج در این خصوص گفت: قاعده گسترش حقوق بین مدیر و کارمند با استناد به توانایی مالی در دست مدیر است با اینحال روالی در شهرداری کرج باب گردیده که بازتاب های نا خوشایندی را بهمراه داشته و نحوه مدیریت کلانِ شهری را پایین پرسش برده است.
 
وی با اشاره به پرداخت های نجومی به عده ای از پرسنل شهرداری که رابطه تنگاتنگ و نزدیک به مدیران بالادستی داشته اند اظهار داشت: این رفتار باعث بد بینی دیگر پرسنل و حتی شهروندان گردیده است.
 
وحیدی تاکید کرد: رعایت حق و حقوق پرسنل از وظایف اصلی شورای شهر است و این شورا در راستای حفظ عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد.
 
پیشتر این سخنان فرج اله ایلیات نیز ضمن آنکه خواستار بررسی بیشتر این مسئله شد، مذاکره و بررسی های بیشتر با مسئولین شهرداری در این راستا را ضروری دانست.
 
حسین محمدی مدیرعامل کمیسیون محیط زیست شورای شهر نیز در جهت شفاف سازی پرداختی های شهرداری به پرسنل خواستار معرفی خبری مبنی بر نحوه پرداختها شد تا بتوان به سطح متعارف پرداخت حقوق و دستمزد پرسنل دست یافت.
 
در انتهای لایحه ذکر شده با اکثریت آرا تصویب و مقرر شد تا لحظه اعلام نتیجه صاحبنظران و بررسی های بیشتر پرداخت های نامتعارف شهرداری باطل گردد.

رویا منیری

باطل دافزایش ستمزد حقوق

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات