کد خبر : 5321
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲:۱۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای لزوم تسریع در تنظیم برنامه راهبردی مدیریت پسماند کرج جبران ۱۲ سال عقب ماندگی بسته هستند
13 views بازدید

لزوم تسریع در تنظیم برنامه راهبردی مدیریت پسماند کرج جبران ۱۲ سال عقب ماندگی

محمدی: لزوم تسریع در تنظیم برنامه راهبردی مدیریت پسماند کرج/جبران ۱۲ سال عقب ماندگی رئيس کمیسیون محیط‌ زیست، سلامت و ایمنی شورای شهر کرج اظهار داشت: جبران ۱۲ سال عقب ماندگی در عرصه پسماند در وهله اول، نیازمند تنظیم برنامه راهبردی و عملیاتی در مدیریت این عرصه است. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین محمدی در سومین نشست کمیسیون محیط‌ […]

محمدی:
لزوم تسریع در تنظیم برنامه راهبردی مدیریت پسماند کرج/جبران ۱۲ سال عقب ماندگی

رئيس کمیسیون محیط‌ زیست، سلامت و ایمنی شورای شهر کرج اظهار داشت: جبران ۱۲ سال عقب ماندگی در عرصه پسماند در وهله اول، نیازمند تنظیم برنامه راهبردی و عملیاتی در مدیریت این عرصه است.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین محمدی در سومین نشست کمیسیون محیط‌ زیست، سلامت و ایمنی شورای شهر کرج با اشاره به قانون مديريت پسماند سال۸۳ و  آيين‌نامه‌ آن در سال ۸۴، برنامه‌ی چهارم و پنجم گفت: تفكيك از مبدأ، ۱۰۰ درصد بازيافت، دفع ممنوع! فرمولی است که مشاوران شهرداری باید در تنظیم برنامه راهبردی و عملیاتی مدیریت پسماند باید به آن توجه ویژه داشته باشند.
 
حسين محمدی اضافه کرد: جبران ۱۲ سال عقب ماندگی در عرصه پسماند در وهله اول، نیازمند تنظیم برنامه راهبردی و عملیاتی در مدیریت این عرصه است که طی دو ماه باید انجام شود.
 
وی با بیان اینکه تنظیم برنامه تفصیلی مدیریت پسماند باید در۱۰  سال قبلی انجام می شد تاکید کرد: نگاه سازمان بازیافت در تهیه برنامه و راهبردی و عملیاتی باید واضح گردد.
 
محمدی پیشتر با ذكر ضرورت برنامه ریزی در فرآيندهای پسماند بيان كرد: تفكيك از مبدأ، جمع‌آوری،  بازيافت و درنهايت، دفع بايد استراتژی مشخصی داشته باشند.
 
وی همچنين بر تهیه بسته‌ی پيشنهادی اقتصادی در حيطه‌ سرمايه‌ گذاری تأكيد كرد و نيز از مشاوران منتخب از تربيت مدرس خواست بررسی سناريوی كوچ از حلقه ‌‌دره را در دستوركار قرار دهند.  

زهرا قاسمي

تنظیم برنامه مدیریت راهبردی پسماند

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات