کد خبر : 3748
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای لزوم فرهنگسازی برای بهره برداری از فضاهای عمومی شهر رفع آسیب های فرهنگیپارک تندرستی فردیس بسته هستند
18 views بازدید

لزوم فرهنگسازی برای بهره برداری از فضاهای عمومی شهر رفع آسیب های فرهنگیپارک تندرستی فردیس

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج:لزوم فرهنگسازی برای بهره برداری از فضاهای عمومی شهر/رفع آسیب های فرهنگی پارک تندرستی فردیس مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با یادآوری اعمال انجام شده در منطقه در عرصه محیط سبز از مرتفع سازی دغدغه های و آسیب های اجتماعی فرهنگی در پارک تندرستی اطلاع داد. مهدی فاطمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با […]

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج:
لزوم فرهنگسازی برای بهره برداری از فضاهای عمومی شهر/رفع آسیب های فرهنگی پارک تندرستی فردیس

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با یادآوری اعمال انجام شده در منطقه در عرصه محیط سبز از مرتفع سازی دغدغه های و آسیب های اجتماعی فرهنگی در پارک تندرستی اطلاع داد.

مهدی فاطمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به نوشته فوق، اظهار داشت: با استناد به دستور مقام قضایی مبنی بر ساماندهی و آسیب شناسی که نیروی انتظامی در پارک تندرستی انجام داده است، مقرر شد طی تعاملی میان ابزار های اجرایی مربوطه در منطقه، آسیب های اجتماعی و فرهنگی در پارک تندرستی مرتفع سازی شوند.

این مسئول، معرفی مواد غذایی آلوده به وسیله دستفروشان در پارک تندرستی را نمونه ای از دغدغه های این پارک برشمرد و ادامه داد: با این شرایط ساماندهی موقعیت دستفروشان و نظارت به معرفی مواد غذایی آنان در مسیر پیش روی قرار گرفته است.

وی به علاوه از طرف دیگر به پارک کردن عده ای خودروها در اطراف پارک تندرستی اشاره نمود و با بیان اینکه این رفتار باعث ایجاد ترافیک و سد معبر می شود، گفت: شهرداری منطقه درمقایسه با نصب دوربین جهت ساماندهی این امر اقدام کرده است.

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج به علاوه از طرف دیگر از ارزش روشنایی پارکها در شب به منظور جلوگیری از آسیب های اجتماعی سخن گفت و اضافه کرد: درمقایسه با تامین نورگاهی برای پارک سلامتی خصوصا سمت غرب پارک اعمال ضروری صورت گرفته است.

فاطمی در انتهای، پیش بینی محلی برای پارکینگ خودروهای شهروندان در اطراف پارک تندرستی و تعیین تکلیف ساختمان های نمیه کاره موجود در محدوده پارک تندرستی را از دیگر اعمال در دست اجرا اطلاع داد و گفت: تعیین تکلیف ساختمان های نیمه کاره با حفظ حقوق مالکین و با نیت جلوگیری از تجمیع مردم کارتن خواب صورت می گیرد.

معصومه مهتاب

فرهنگسازی فضاهای عمومی شهر شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات