کد خبر : 6538
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای لزوم مشارکتو هم کاری مردم همراه با عوامل شهرداری دعوت شهردار کرج به پویش درخت تکانی بسته هستند
20 views بازدید

لزوم مشارکتو هم کاری مردم همراه با عوامل شهرداری دعوت شهردار کرج به پویش درخت تکانی

لزوم هم کاری و هم کاری مردم همراه با عوامل شهرداری/دعوت شهردار کرج به پویش درخت تکانی قرار گرفتن سازمان های مردم نهاد و نهاد های مردم محور همراه با شهرداری و هم کاری شهروندان می تواند در رفع مشکلات بوجود آمده بسیار موثر باشد. پایگاه خبری مدیریت شهری کرج_ سعیده سرحدی: بارش برف یک موهبت بی بدیل الهی است که نزول […]


لزوم هم کاری و هم کاری مردم همراه با عوامل شهرداری/دعوت شهردار کرج به پویش درخت تکانی

قرار گرفتن سازمان های مردم نهاد و نهاد های مردم محور همراه با شهرداری و هم کاری شهروندان می تواند در رفع مشکلات بوجود آمده بسیار موثر باشد.

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج_ سعیده سرحدی: بارش برف یک موهبت بی بدیل الهی است که نزول آن مسرت بخش و نشاط آور است و به توجه به مشکلات حال حاضر از نمونه کم بود آب می توان از این موهب الهی با اسم هدیه ای دلچسب از طرف خداوند برای ادامه زندگی اشاره نمود با اینحال این موهبت برای شهروندان کرجی با شدت گرفتن بارش ها مشکلاتی را ایجاد کرد.

جای این پرسش می باشد که چرا با توجه شدیدا و تداوم بارش سنگین برف و ازدحام فراوان خودروها برغم اعلام هشدارهایی مبنی بر خودداری از ترددهای غیر ضروری با اینحال باز این عبور و مرورها در شهر دیده می شود… بی شک این سفرهای غیر ضروری سرعت خدمت رسانی نیروهای شهرداری به مردم را کند می کند‌.
 
مردم از تردد غیرضروری در شهر دوردستی کنند
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از اسکان خودرو های گرفتار شده در برف،  در پایانه شهید کلانتری اشاره نمود و گفت: در ترمینال ها و سطح شهر اتوبوس ها و ون ها در ایستگاه های مترو برای خدمات رسانی به شهروندان مستقر هستند.

احمد افضلی با تاکید بر اینکه نداشتن زنجیر چرخ و تردد های غیر اضطراری یکی از عواملی است که دلیل گسترش بار ترافیکی در شهر می شود، گفت: با استناد به آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل عمومی، شهروندان در صورت ضرورت از این وسایل عمومی بهره ببرند تا در مسیر امداد رسانی و خدمات رسانی ابزار ها تاخیر نیفتد.
 
سخت تردد در خیابان های اصلی نیست
 
مدیر روستا معاون خدمات شهری شهرداری کرج نیز با اشاره به اینکه از لحظه بارش برف تا به این لحظه خیابان و معابر اصلی و درجه ۱ و ۲ کرج سه بار نمک پاشی شدند، گفت: تمامی ماشین آلات سبک و سنگین و نیروهای خدماتی شهرداری سرگرم بازگشایی معابر هستند.
 
وی با تاکید بر اینکه هم اینک سخت مخصوصی برای تردد در خیابان های اصلی نیست، اضافه کرد: شهروندان به منظور سرعت بخشیدن به عملیات نمک پاشی از تردد غیر ضروری در خیابانها بپرهیزند.
 
سبک کردن بار درختان خمیده و دعوت شهردار از مردم به این پویش
 
شهردار کرج نیز از شهروندان کرجی،  جوانان،  ورزشکاران  و دوستداران درخت، برای تکاندن برف از شاخه های درختان در شکل یک پویش مردمی دعوت کرد.

این بارش برف می تپاخد نیاز به هم کاری اجتماعی را پر رنگ تر کند. مشارکتی که حس تعلق خاطر شهروندان به شهرشان را نشان می دهد. قرار گرفتن سازمان های مردم نهاد و نهاد های مردمی همراه با شهرداری و هم کاری شهروندان می تواند در رفع مشکلات بوجود آمده بسیار موثر باشد. 
 
شهروندان کرجی می توانند با سبک کردن بار درختان خمیده در سنگینی برف، قامت بلند ریه های تنفسی شهر را از شکستن نجات دهند. و حتی با جلوگیری از سفرهای غیر ضروری و هم کاری در رفع مشکلات پیاده راه ها کمک شایان به شهر خود کرده باشند.


 

برف پویش مردمی شهرداری هم کاری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات