در این مراسم اکبریان و کولیوند نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، ایران نژاد فرماندار کرج، آقازاده شهردار کرج، ترکاشوند مدیر کل کمپانی پیشرفت و تجهیز ورزش کشور، فرماندهان نظامی و انتظامی، عضو های صنفهای مختلف، روحانیان، عضو های شورای شهر حال حاضر و قبلی، مدیران شهرداری، اصحاب رسانه و جمع فراوانی از مردم کرج حضور داشتند. 

مهندس دادگو مدیرکل شورای اسلامی شهر کرج پیشتر از همه افرادی که در آیین تشیع و خاکسپاری مادر ایشان کمپانی کردند تشکر کرده و از آنان خواسته بود که از نصب هرگونه بنر و آوردن گل و دسته گل خودداری کرده و هزینه آن را با استناد به حلول ماه مبارک رمضان صرف نیازمندان و ایتام کنند. 

مه لقا خزانه ای مادر مهندس دادگو لحظه فوت ۸۶ سال داشت که پس اقامه نماز میت به وسیله یکی از روحانیان، پیکر ایشان همراه با مزار همسر و پدر مهندس دادگو در قطعه هشت بهشت سکینه به خاک سپرده شد. 

مراسم ترحیم مادر مهندس دادگو روز سه شنبه هفته جاری از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ بعدازظهر در مسجد رسول اکرم (ص) جهانشهر کرج برگزار خواهد شد. 

شبکه خبری کرج نیز با ابراز همدردی صمیمانه، درگذشت مادر گرامی مهندس دادگو مدیرکل شورای اسلامی شهر کرج را تسلیت گفته و صبر و بردباری برای بازماندگان آرزو می کند.

لینک منبع

برچسب ها: