کد خبر : 6274
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۷:۳۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای محاسبه و دریافت عوارض به روش دستی، ممنوع! تشکیل کمیسیون حل اختلاف ویژه پرونده های سرگردان بسته هستند
15 views بازدید

محاسبه و دریافت عوارض به روش دستی، ممنوع! تشکیل کمیسیون حل اختلاف ویژه پرونده های سرگردان

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در نشست با مدیران و مدیران سری تحت امر خود، با اشاره به اینکه همه پرونده های فیزیکی باید حذف شوند، اطلاع رسانی کافی و خوب به شهروندان در این خصوص را مورد تاکید قرار داد. وی، اذعان داشت: انتهای دی ماه تازه ترین فرصت اکتیو سازی اتوماسیون اداری است و از این پس […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری در نشست با مدیران و مدیران سری تحت امر خود، با اشاره به اینکه همه پرونده های فیزیکی باید حذف شوند، اطلاع رسانی کافی و خوب به شهروندان در این خصوص را مورد تاکید قرار داد.

وی، اذعان داشت: انتهای دی ماه تازه ترین فرصت اکتیو سازی اتوماسیون اداری است و از این پس با حذف پرونده های فیزیکی، هیچ کدام از شهروندان نباید فیش عوارض خود را به روش دستی پرداخت نماید.

به گفته این مسئول، بعد از تاریخ اعلام شده، تمامی فیش های عوارض باید به روش چاپی و حاوی مهر و امضا باشند.

نصیری اذعان داشت: اکتیو کردن اتوماسیون اداری، با ارتقای سلامت کاری، اعتماد شهروندان به سری مدیریت شهری را گسترش می دهد.

این مسئول، غنی و اصولی بودن آرشیو الکترونیکی اتوماسیون را نیز مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: باید برای پرونده های موجود در بایگانی چاره ای اندیشیده شود که یکی از پیشنهادات ما بازگرداندن پرونده ها به صاحبان آنهاست.

تشکیل کمیسیون حل اختلاف ویژه پرونده های سرگردان

شهردار کرج، در قسمت دیگر سخنان خود از تشکیل کمیسیون حل اختلاف برای پرونده های سرگردان اطلاع داد.

وی اضافه کرد: این کمیسیون پیرامون پرونده هایی تشکیل می شود که مدت های مدید در سیستم شهرداری کرج معطل مانده و هیچ کدام از بخش ها فارغ از همه چیز قادر به رفع سخت آن نیستند. با این شرایط نمایندگانی از شهرسازی، اداری مالی، املاک و سود در آن حضور یافته و طی دو روز در هفته برای تحقیق و مطالعه و حل مسئله آنها اقدام می کنند.

نصیری، با اذعان بر اینکه اولین نشست از این کمیسیون روز جاری برگزار شده است، خاطرنشان کرد: امروز موفق شدیم مشکلات سه مورد پرونده که مدتها در شهرداری و بین واحدهای مختلف سرگردان بودند را حل کنیم که نتیجه ای بسیار موثر و مثبت بود.

شهردار، از مدیران تحت امر خود خواست این نوع پرونده ها را مستقیم به دفتر وی ارسال کنند. ایشان در عین حال خاطرنشان کرد: این گزینه شامل همه پرونده ها نیست و تنها معدودی از پرونده های ویژه را شامل می شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات